کد خبر ۶۱۸۲۲۳ ۴۸ بازدید انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲

لرستان| 7 انبار کالاهای احتکار شده در شهرستان دورود کشف شد

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان دورود از کشف 7 انبار کالاهای احتکار شده در این شهرستان خبر داد.

صادق جوانمرد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دورود از کشف 7 انبار کالاهای احتکار  شده در دورود خبر داد و اظهارداشت: از 7 انبار شهرستان دورود 200 تن شکر، 50تن قند، 50تن برنج، 20تن روغن نباتی به ارزش10 میلیارد ریال کشف و هفت فقره پرونده احتکار کالا تحویل شعبه اول تعزیرات حکومتی این شهرستان شد که در این شعبه مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. هدف محتکران از اخفاع و امتناع عرضه کالا به قصد گران‌فروشی با توجه به افزایش قیمت کالاهای مورد نظر است.

وی با بیان اینکه انبار احتکار لوازم خانگی نیز به ارزش 20 میلیارد ریال در شهرستان دورود کشف شده است افزود: 200 قلم انواع لوازم خانگی به ارزش 20 میلیارد ریال در دورود کشف شد که به صورت دپو در انبار ومنازل مسکونی توسط متخلفین احتکار شده بود.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان دورود عنوان کرد: باهمکاری ارگان‌های نظارتی، نیروهای مقاومت بسیج سپاه پاسداران ،نیروی انتظامی واداره صنعت و معدن وتجارت و به دستور قاضی تعزیرات حکومتی شهرستان دورود انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش 20 میلیارد ریال پلمپ شد.

وی بیان کرد: هرفرد صنفی به ویژه عمده فروشان موظف هستند که لیست کالاهای موجود در انبار را به بازرگانی اعلام  ودر صورت عدم اعلام اگر جنسی از آنها کشف شود از مصدایق جرم است وبر اساس قانون با آن‌ها برخورد می‌شود.

جوانمرد تصریح کرد: عرضه کالاهای احتکارشده با نظارت تعزیرات حکومتی وسایر سازمانهای ذی‌صلاح به قیمت مصوب قبل از افزایش کالا با نصب تابلو وبنر درنقاط مختلف شهرستان دورود به شهروندان عرضه می‌شود.

برچسب ها :دورود
0

آخرین اخبار