کد خبر ۶۱۸۰۷۵ ۶۱ بازدید انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۸

مجوز احداث راه‌آهن در شهرستان پلدختر اخذ شد

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز کتبی احداث راه‌آهن در شهرستان پلدختر از وزارت راه و شهرسازی اخذ شده است.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از پلدختر، سید حمیدرضا کاظمی عصر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: خبرنگاران نقطه اتصال بین مردم و مسئولان هستند که باید امید را در جامعه ایجاد و درروند آگاهی بخشی به مردم تلاش کنند.

وی افزود: خبرنگاران می‌توانند مسئولان اجرایی را در جهت پیشبرد طرح‌ها و رفع مشکلات مردم مورد سؤال قرار دهند که این پیگیری سبب سرعت بخشیدن به روند اجرایی مسئولان می‌شود چون خبرنگاران چشمان بیدار و مطالبه گر مردم هستند.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رسالت عمده خبرنگاران ایجاد وحدت، برادری و انسجام بین مردم و مسئولان است که انتظار داریم خبرنگاران در این راستا تلاش کنند عنوان کرد: خبرنگاران در آگاهی بخشی به مردم رسالت خطیری دارند و در شرایط فعلی کشور باید واقعیت‌ها را انتشار دهند.

وی بیان کرد: دشمن با خوی استکباری تحریم‌های سخت و ظالمانه‌ای را بر ملت ایران تحمیل کرده و اقتصاد کشور را با جنگ اقتصادی و روانی نشانه گرفته و آمریکا با زورگویی و بدعهدی مذاکرات یک‌ساله برجام را نادیده گرفته و به‌صورت یک‌جانبه از یک عهدنامه بین‌المللی کنار رفت و پس از برجام تحریم‌های خود علیه ملت ایران را شدت بخشید تا با فشار بر ملت به اهداف سلطه‌جویانه خود در منطقه دست یابد.

کاظمی تصریح کرد: برای همگان ثابت شد که آمریکا اهل مذاکره نیست و می‌خواهد از طریق مذاکره بین دولت و ملت ایران اختلاف ایجاد کند چون یک‌طرفه از برجام خارج شد.

وی با اشاره به اینکه در حوزه بهداشت و درمان در پلدختر کارهای خوبی صورت گرفته به‌طوری‌که پزشکان بیمارستان پلدختر از پنج پزشک متخصص به 14 پزشک متخصص افزایش‌یافته است تصریح کرد: شهرستان پلدختر با آسفالت 30کیلومتر راه روستایی بیشترین میزان آسفالت راه روستایی در استان لرستان را طی سال گذشته داشته است.

نماینده پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجوز کتبی احداث راه‌آهن از وزارت راه و شهرسازی گرفته‌شده و حق آبه شهرستان پلدختر از سد معشوره باید مشخص شود و احداث سد چولهول وبن لار را هم پیگیری خواهیم کرد.

برچسب ها :پلدختر
0

آخرین اخبار