کد خبر ۶۱۲۲۵۷ ۳۰ بازدید انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶

اعضای کدام فرقه‌ی مذهبی زنده زنده در آتش سوزانده شدند؟ +فیلم

نماهنگی زیبا از بیانات رهبر انقلاب در خصوص نقض حقوق بشر از سوی رژیم آمریکا را مشاهده می‌کنید.

رهبربه گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر خود با مسئولان و کارگزاران نظام، پس از توضیح مفصل در خصوص عهدشکنی‌های مکرر آمریکا در برجام، به مسئله نقض حقوق بشر توسط این کشور پرداختند و تأکید کردند که این موارد باید توسط سازمان ملل به طور جدی پیگیری شود.

در این بخش از بیانات رهبر انقلاب آمده است:

"چند مسئله‌ی حقوق بشری در مورد آمریکا وجود دارد که سازمان ملل جدّاً باید اینها را دنبال کند. این پرونده‌ها حل‌نشده است، تمام‌نشده است، نیمه‌کاره‌ مانده است که بعضی‌ها اصلاً از اوّل هم دنبال نشده. این چند مسئله، یکی مسئله‌ی آتش زدن مرکز داوودی‌ها در زمان کلینتون است؛ این قضیّه چرا دنبال نمیشود؟ یک عدّه‌ای، یک گروهی، وابسته‌ی به یک فرقه‌ای از فِرَق مسیحیّت در یک خانه‌ای اجتماع کردند؛ دولتی‌ها به دلیلی با اینها مخالفت داشتند که آن دلیل ممکن است درست باشد، ممکن است غلط باشد؛ فرض میکنیم دلیلِ درست [باشد]؛ خب در این مورد چه‌کار میکنند؟ معمولاً اینها را یا دستگیر میکنند یا میگیرند و می‌آورند؛ اینها این کارها را نکردند، خانه را آتش زدند و ده‌ها نفر زن، مرد، کودک، در این آتش‌سوزی زنده‌زنده سوزانده شدند و کشته شدند و رفتند! این چرا دنبال نمیشود؟ آمریکا با یک‌چنین سابقه‌ای صلاحیّت دارد که از لحاظ حقوق بشری به این‌ و‌ آن تذکّر بدهد؟ سازمان ملل باید دنبال بکند. این یک مسئله و یک پرونده‌ی حتمی و اساسی است که باید دنبال بشود."

ایشان در نماز جمعه 29 خرداد سال 88 نیز به این موضوع پرداخته بودند؛ کانال نو+جوان که یکی از کانال‌های رسمی و اختصاصی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی است و بیشتر به موضوعات مربوط به نوجوانان می‌پردازد، نماهنگی زیبا از بیانات رهبر انقلاب در این خصوص منتشر کرده که در ادامه مشاهده می‌کنید.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار