کد خبر ۶۱۱۹۵۷ ۳۴ بازدید انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲

رئیس شورای راهبردی سالگرد پیروزی انقلاب در لرستان منصوب شد

خرم آباد - ایرنا- نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی نامه ای آیت الله سید احمد میرعمادی امام جمعه خرم آباد را به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری و راهبردی بزرگداشت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در لرستان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از روز پنجشنبه ایرنا احمد جنتی در این نامه با یادآوری ضرورت و اهمیت خاص بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مقطع حساس و سرنوشت ساز کنونی خطاب به سید احمد میرعمادی امام جمعه خرم آباد نوشت که شورای سیاست گذاری و راهبردی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان را تشکیل دهد.
در این نامه آمده است: ریاست این شورا برعهده آیت الله سید احمد میرعمادی امام جمعه خرم آباد است و استاندار، مدیران دیگر ارگان ها و نهادهای عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان عضویت دارند تا تدابیر لازم از طریق بومی سازی اهداف و راهبردها و خط مشی های شورا و ستاد مرکزی مبذول شود.
در این نامه یادآوری شده است که ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مربوط به ایام خاصی نبوده، مستثنی و متفاوت از فعالیت متعارف و همه ساله ستاد برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی با نگاه به چهار دهه حیات و بالندگی انقلاب اسلامی و با شعار 'افتخار به گذشته، امید به آینده' است.
در این نامه آمده است: حوزه فعالیت شورا و ستاد، تمامی شهرستان ها و بخش های تابعه استان است که در نتیجه تشکیل ستادهای مشابه در شهرستان ها و بخش ها ضروری است.
این نامه می افزاید: تشکیل ستاد دهه فجر که خروجی فعالیت آن محدود به ایام دهه در بهمن ماه است همچنان از وظایف ذاتی و قانونی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است ولی در سال جاری هم افزایی و تعامل تنگاتنگی با شورای سیاست گذاری استان خواهد داشت.
1920/3022

برچسب ها :خرم‌آباد
0

آخرین اخبار