کد خبر ۶۱۱۷۶۲ ۴۳ بازدید انتشار : ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۸

چرا سه کشور اروپایی قابل اعتماد نیستند؟ +فیلم

صفحه اینستاگرام دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب با انتشار بخش کوتاهی از سخنان ایشان پیرامون علت بی اعتمادی به برخی کشورهای اروپایی به روزرسانی شد.
به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از افکارنیوز،

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، بالاخره ۱۸ اردیبهشت  طبق وعده قبلی خود از برجام خارج شد البته آمریکا در زمان حضور در برجام نیز چندان به تعهدات خود پایبند نبود.

رهبر معظم انقلاب در دیدار چند روز گذشته خود با فرهنگیان ضمن اشاره به خروج امریکا از برجام در خصوص مذاکره با 3کشور اروپایی نیز فرمودند: بارها گفته بودیم «به آمریکا اعتماد نکنید»، این هم نتیجه‌اش. درباره مذاکره با سه کشور اروپایی هم می‌گوییم به اینها هم نباید اعتماد کرد و برای هر قرارداد باید تضمین‌های واقعی و عملی بگیرید وگرنه نمی‌شود به این شکل حرکت را ادامه داد.

صفحه اینستاگرام دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای  بخش کوتاهی از سخنان ایشان در خصوص چرایی بی اعتمادی به سه کشور اروپایی منتشر کرد که در ادامه فیلم و متن مربوطه را مشاهده می‌کنید.

چرا سه کشور اروپایی قابل اعتماد نیستند؟
۱/۱۳: رهبرانقلاب: شما میدانید آمریکا، انگلیس، فرانسه و بسیاری از کشورهای اروپایی -حتّی کشورهای کوچک- سالهای متمادی، بعضی‌شان قرنها، توانستند کشورهایی را تصرّف کنند، هستی‌های آنها را به باد بدهند و نابودشان کنند. ۹۶/۷/۲۶
انشاءالله به مرور، ۱۳ مورد از برخی از سوابق فعالیت‌ها و اقدامات کشورهای اروپایی علیه جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورها با استفاده از بیانات رهبر انقلاب، در این حساب منتشر میشود.

 

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار