کد خبر ۶۱۱۶۴۵ ۳۴ بازدید انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۶

راز شکست‌ناپذیری ایران اسلامی پیوند امت با امام و رهبری است

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام گفت: رازماندگاری و شکست‌ناپذیری ایران اسلامی پیوند امام و رهبری و امت است.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «محمدنقی لطفی» در جلسه تشکیل ستاد سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: جنبه‌ی سیاسی این پیروزی پررنگ‌تر از جنبه‌ی نظامی است که قدرت‌های بزرگ نیز به این پیروزی ایران اذعان کردند.

وی با بیان این‌که رازماندگاری و شکست‌ناپذیری ایران اسلامی پیوند امام و رهبری و امت است، تصریح کرد: 4 دهه بالندگی و پویایی نظام حاصل این پیوند مبارک است که ایده‌های اتاق فکر قدرت‌های بزرگ را با شکست مواجه کرده و تمام طراحی‌های آنان را به بن‌بست کشانده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام با اشاره به درپیش بودن سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: هرچند 29 سال از آن حادثه‌ی تلخ می‌گذرد اما نام امام همچنان زنده است و دشمنان از نام ایشان هراس دارند.

لطفی با بیان این‌که دشمن به‌دنبال تضعیف ولایت فقیه به‌عنوان عمود خیمه‌ی انقلاب است، گفت: به لطف خدا و هوشیاری مردم دشمن در این زمینه مانند همیشه ناکام خواهد ماند.

وی بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: لازم است در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خدمات نظام در ابعاد گوناگون تبیین شود و مطمئناً مردم منصف هستند و به سیاه‌نمایی دشمنان گوش نخواهند داد.

در این نشست حکم آیت‌الله جنتی برای نماینده ولی‌فقیه در استان به‌عنوان رئیس ستاد سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط حجت‌الاسلام‌المسلیمن چراغی‌پور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام قرائت شد.

انتهای پیام

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار