کد خبر ۶۱۱۶۲۰ ۳۴ بازدید انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
فرماندار پلدختر:

بازسازی دیواره ساحلی پلدختر 30میلیاردریال نیاز دارد

خرم آباد - ایرنا- فرماندار پلدختر گفت: برای بازسازی کامل بخش های آسیب دیده از سیل دیواره ساحلی شهر پلدختر 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

نعمت الله دستیاری روز دوشنبه درحاشیه بازدید از بخش تخریب شده دیواره ساحلی پلدختر گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پلدختر اظهار داشت : بخش هایی از دیواره ساحلی شهر پلدختر بر اثر سیلاب های اخیر تخریب شده و خساراتی به تاسیسات آب و برق وارد شده است.
وی افزود: بر اثر بارندگی های اخیر ،کانال آب های سطحی شهر پلدختر در خیابان ولی عصر (عج) و تاسیسات زیربنایی و برق آسیب دید و موجب قطعی چند ساعته آب و برق شد که با حضور به موقع ستاد بحران شهرستان آب و برق منطقه وصل شد.
فرماندار پلدختر گفت: با توجه به حساسیت موضوع و پیگیری های لازم کارگروه ویژه ای از استانداری لرستان در منطقه حضور پیدا کردند و از نزدیک مسایل و مشکلات بررسی کردند.
وی افزود: تلاش می شود تا در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به ترمیم کانال تخریب شده آب های سطحی و دیواره ساحلی شهر پلدختر اقدامات لازم صورت گیرد تا از خطرات احتمالی که ساکنان این بخش از شهر را تهدید می کند جلوگیری شود.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است.
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7272/6060

برچسب ها :پلدختر
0

آخرین اخبار