کد خبر ۶۰۹۰۲۴ ۱۹ بازدید انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷
نماینده ولی فقیه در لرستان:

حمله موشکی به سوریه برای آمریکا یک رسوایی بزرگ بود

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: حمله موشکی به سوریه قدرت پوشالی آمریکا را برملا کرد و یک رسوایی بزرگ برای این کشور بود.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه که در مصلی الغدیر خرم آباد به پنجم اردیبهشت سالروز شکست آمریکا درطبس اشاره کرد و گفت: این شکست مفتضحانه معجزه ای الهی بود لذا باید ان را بزرگ بشماریم چرا که همین مسئله نشان داد که که خداوند بزرگ پشتیبان مردم ایران است.
وی افزود: اکنون بعد از گذشت 38 سال از آن ماجرا هم اقتدار نظام جمهوری اسلامی و هم ضعف و سستی مستکبران بیشتر و بیشتر شده است و همچنان که آن زمان سلاح های آنها در طبس کارساز نبود امروز در سوریه نیز کارساز نشد.
** کینه دشمنان از سپاه پاسداران به دلیل برملا کردن نقشه های شوم آنها در منطقه است
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به سوم شعبان سالروز ولادت امام حسین (ع) و سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: فتنه افکنی برخی از کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس به سرکردگی آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی بر کسی پوشیده نیست اما سپاه همه فتنه های انها را در منطقه برملا کرده آنچنان که در سوریه طومار تروریست ها را برای همیشه در هم پیچید.
آیت الله میرعمادی با بیان اینکه سپاه پاسداران از بدو تاسیس تا کنون کارنامه درخشانی در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی داشته افزود: این نهاد پیشتاز جهاد و شهادت در طول هشت سال جنگ تحمیلی بود و اکنون نیز در عرصه تولیدات نظامی با تولید انواع تجهیزات سبک و سنگین به خودکفایی رسیده چنانکه امروز این پیشرفت، رعب و وحشت بسیاری را در اردوی استکبار به راه انداخته است.
وی در ادامه به فعالیت های سپاه در حوزه سازندگی و آبادانی کشور نیز اشاره کرد و گفت: در عرصه سازندگی نیز بزرگترین طرح های کشور را که میبایست به دست بیگانگان اجرا میشد توسط غیرتمندان سپاه عملی شده است و امروز نیز سپاه با طرح های محرومیت زدایی از مناطق محروم در کنار مردم قرار گرفته است.
** افتخار ما این است که رهبر فرزانه انقلاب خود بزرگ جانباز انقلاب اسلامی است
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه سخنان خود به چهارم شعبان سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز اشاره کرد و گفت: جانبازان ما سند زنده حقانیت نظام و اسطوره های صبر و مقاومتند و رشادت های این غیورمندان همواره میبایست به عنوان یک الگو در جامعه مطرح باشد و در این خصوص 2 الگوی مهم در جامعه داریم که یکی بزرگ جانباز کربلا و دیگری بزرگ جانباز انقلاب اسلامی ایران است.
آیت الله میرعمادی در پایان سخنان خود به پنجم شعبان سالروز ولادت امام سجاد اشاره کرد و گفت: این امام بزرگوار پیام آور قیام عاشورا بود لذا فراموش نکنیم همچنان که نهضت حسینی نیاز به انتقال پیام عاشورا داشت، پیام انقلاب اسلامی نیز باید به تمامی جهان انتقال داده شود.
7264/3022

برچسب ها :خرم‌آباد
0

آخرین اخبار