کد خبر ۶۰۹۰۱۷ ۱۰ بازدید انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱

ارومیه| پیروزی انقلاب اسلامی متضمن حیات دوباره اسلام در دوره معاصر شد

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: انقلاب اسلامی ایران برکات فراوانی برای دنیا و کشور ایران به ارمغان آورده و سبب حیات دوباره دین اسلام شد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از ارومیه، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدعلی صاحب‌الزمانی در سخنرانی پیش از آئین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه اظهار داشت: تمامی امرهای الهی که توسط پیامبر اکرم(ص) به مردم منتقل می‌شود باید اطاعت شود که اگر این امور اطاعت شوند سبب حیات افراد می‌شود.

 وی خاطرنشان کرد: کسانی که در راه خداوند متعال جهاد می‌کنند و در راه خداوند شهید می‌شوند زنده هستند به گونه‌ای که نزد خداوند خود روزی می‌خورند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی در گرو رشادت و خون شهیدان بوده از این رو این انقلاب همیشه انقلابی زنده خواهد ماند.

وی تصریح کرد: برای قدرتمند ماندن این انقلاب نیازمند رهبری آگاه و قدرتمند بودیم که با شایستگی خود بتواند این انقلاب را به ظهور امام مهدی (عج) برساند که مقام معظم رهبری به ‌خوبی این وظیفه را بر عهده گرفته‌اند.

صاحب‌الزمانی بیان کرد: در زمان غیبت امام (عج) وظیفه رهبری جامعه اسلامی بر عهده فقیه اسلامی است که بر امور دینی تسلط کافی و کامل داشته و عدالت اسلامی در جامعه را برپا کند.

وی یادآور شد: فقیه اسلامی علاوه بر اداره کشور اسلامی وظیفه دارد مردم را به راه اسلام دعوت کند و آنان را از گناه و شرک دور کند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: انقلاب اسلامی ایران برکات فراوانی برای جامعه اسلامی و کشور ایران به ارمغان آورده و سبب حیات دوباره جامعه اسلامی شده است.

وی تاکید کرد: یکی از این برکات تشکیل بنیاد مسکن بوده که این بنیاد با دستور امام خمینی(ره) تشکیل شد و با هدف آبادی کشور و از بین بردن مشکلات مسکن کشور تأسیس شد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی اظهار داشت: از کسانی که می‌توانند در زمینه‌های مختلف به این بنیاد کمک کنند تمام توان خود را به‌کار گرفته و تز هیچ کمک و تلاشی دریغ نکنند.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار