کد خبر ۶۰۸۵۹۳ ۱۳۵ بازدید انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰

لرستان|منتشرکنندگان فیلم تیراندازی خرم‌آباد در فضای مجازی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: 4 نفر از منتشرکنندگان فیلم تیراندازی خرم‌آباد در فضای مجازی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از پلدختر، سردار محمدمهدیان نسب ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان اظهار داشت: شهرستان پلدختر نخستین شهرستانی است که نظارت ستادی در آن انجام می‌شود و این شهر در پیشگیری از جرم، مقابله، مهار و اقدامات فرهنگی جز یکی از بهترین شهرستان‌های استان لرستان است.

وی با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی مبارزه با کالای قاچاق است افزود: 20 اولویت و رویکرد برای سال 97 تعیین شده که 13 رویکرد اقتصاد مقاومتی است و در سال حمایت از کالای ایرانی شدیداً به دنبال تحقق شعار سال هستیم و در راستای مبارزه با کالای قاچاق در یک‌ماهه نخست امسال 10 باند کالای قاچاق در پلدختر منهدم شده و 700 درصد افزایش کشف کالای قاچاق را شاهد بودیم.

فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: دومین کار پلیس مبارزه با کالای قاچاق در سطح عرضه است و با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی که داریم حتماً برخورد قانونی خواهیم کرد. 

وی بابیان اینکه یکی از کارهای بسیار خوب نیروی انتظامی در 27 روز نخست امسال 269 پاک‌سازی نقطه‌ای و منطقه‌ای در پلدختر  انجام‌شده که 200 درصد افزایش داشته است خاطرنشان کرد: در حوزه پیشگیری از سرقت کمتر از یک ماه 37 درصد وقوع سرقت کم شده که قابل‌تقدیر است.

مهدیان نسب با اشاره به اینکه دستگیری سارقین در شهرستان پلدختر 31 درصد افزایش‌یافته است تصریح کرد: اقدامات نیروی انتظامی پلدختر در این رابطه متوازی و قابل‌تقدیر است.

وی گفت: ساماندهی کلانتری‌ها و پاسگاه‌های پلدختر یکی از اولویت‌ها است که در دستور کار قرارگرفته و در پلدختر کلانتری 11 و فرماندهی انتظامی شهر معمولان در این طرح ارتقا پیدا می‌کند.

فرمانده انتظامی استان لرستان خاطرنشان کرد: طی هفته گذشته افرادی در شهر خرم‌آباد اقدام به پخش یک فیلم تیراندازی در فضای مجازی کردند این افراد پنج نفر بودند که چهار نفر دستگیر و زندانی شدند و یک نفر دیگر نیز توسط پلیس فتا پیگیری می‌شود.

وی بابیان اینکه پلیس فتای لرستان یکی از به‌روزترین پلیس فتاهای کشور است و هیچ موضوعی از چشم تیزبین آن‌ها دور نمی‌شود اظهار داشت: در سال گذشته 289 پرونده در پلیس فتا لرستان بسته‌شده که در این رابطه 300 نفر دستگیر زندانی شدند که بیشترین جرائم مربوط به کلاهبرداری اینترنتی و نشر اکاذیب است.

0

آخرین اخبار