کد خبر ۶۰۷۹۹۳ ۱۸۰ بازدید انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
مسئول بسیج دانشجویی فارس:

القای نا امیدی و ناکارآمدی ساختار قانونی نظام به نام جریان انقلابی کار شایسته ای نیست

مسئول بسیج دانشجویی استان فارس گفت: دامن زدن به اینگونه مسائل به جز ایجاد شکاف بین نیروهای مومن به انقلاب ثمر دیگری ندارد و در شرایط امروز وظیفه جریان های انقلابی در دانشگاه ها تبیین جایگاه رهبری در قانون اساسی بر مبنای مردم سالاری دینی است.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو،  اسماعیل قزل سفلی، مسئول بسیج دانشجویی استان فارس در جمع مسئولان  بسیج دانشجویی دانشگاه های شیراز  با اشاره به این که روزگاری برخی برای انقلاب اسلامی خدمت کردند و براساس تکلیف از حمایت همه جانبه امت حزب الله و جریان انقلابی در کشور  برخوردار شدند، گفت: القای ناامیدی و ناکارآمدی ساختار قانونی نظام به نام جریان انقلابی کارشایسته‌ای نیست و دامن زدن به اینگونه مسائل به جز ایجاد شکاف بین نیروهای مومن به انقلاب ثمر دیگری ندارد.

 

اسماعیل قزل سفلی در ادامه افزود: معیار و میزان خدمت و رفتار هر کس تطابق با ولی جامعه است و لاغیر. از سال 84 فرصت خدمت به گفتمان انقلاب اسلامی به وجود آمد که این خدمت هم مخصوص نیروهای عظیم اتقلابی بود که در بدنه دولت حضور داشتند و مطمئناً منحصر در یکی دونفر نمی شود.

 

 مسئول بسیج دانشجویی استان فارس با بیان این که برخی در برهه هایی از انقلاب در جانبه ای از شخص یا اشخاص مانده اند و نتوانسته اند در بزنگاه های اصلی انقلاب که دشمن مترصد فرصت برای سوء استفاده است،تحلیل و تشخیص درست و دقیق از شرایط داشته باشند، ادامه داد: زمانی ولی فقیه را متهم به تند روی کردند و فتنه 88 را طراحی کردند و امروز نیز عده ای ولی را به کند روی متهم می کنند و اگر ما هوشیار نباشیم، فتنه عمیق تری در پیش خواهیم داشت که به نظر می رسد فتنه ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی باشد.

 

قزل سفلی با بیان اینکه مطالبه گری و نقد،اساس پیشرفت و موتور محرک مجموعه های مختلف است و همه مسئولان باید از آن استقبال کنند،گفت: این که همه چیز را در ناکارآمدی نظام بدانیم وچشم خود در پیشرفت های این نظام در حوزه های مختلف که حتی دشمنان قسم خورده نیز بدان اذغان می کنند ببینیم، اشتباه محاسباتی است و مطمئناً خطاست البته این مطلب به معنای نادیده گرفتن کاستی ها،آسیب ها و مشکلات در حوزه های مختلف بویژه در مسائل معیشتی و اقتصادی نیست.

 

وی با اشاره به این که بیان نقد و نظم در قالب نامه و غیره  از ارکان حاکمیت فی نفسه نه تنها مشکلی ندارد بلکه اگر عالمانه ، عادلانه  و دلسوزانه  باشد قطعا باعث پیشرفت و پرشتاب شدن حرکت انقلاب اسلامی خواهد شد، گفت: القای ناامیدی و ناکارآمد نشان دادن ساختارهای قانونی نظام بنام جریان های انقلابی کار شایسته ای نیست.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه دامن زدن به اینگونه مسائل به جز ایجاد شکاف بین نیروهای مومن به انقلاب ثمر دیگری ندارد،گفت: در شرایط امروز وظیفه جریان های انقلابی در دانشگاه ها تبیین جایگاه رهبری در قانون اساسی بر مبنای مردم سالاری دینی،امید دادن به نسل جوان نسبت به آینده نظام و انقلاب،تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف و مطالبه گری مطالبات به حق مردم  از مسئولین  در سطوح مختلف است.

 

وی فرصت کار در تشکل های دانشجویی به ویژه بسیج دانشجویی را فرصت خودسازی،خدمت جهادی و صادقانه به مردم و تربیت نیرو برای انقلاب اسلامی،دانست و گفت: ظرفیت های تشکیلاتی که در اختیارمان است را برای ساخت فکری و علمی کادر انقلاب بدانیم.

 

0

آخرین اخبار