کد خبر ۶۰۵۸۰۲ ۳۴ بازدید انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴

لرستان| حقوق معوقه کارکنان شهرداری کوهدشت پرداخت شد

شهردار کوهدشت گفت: حقوق معوقه کارکنان شهرداری پرداخت‌شده و پرداخت مابقی معوقه‌ها نیز در دست اقدام است.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، اصغر کردعلیوند در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان کوهدشت که در شهرداری ناحیه یک برگزار شد، اظهار داشت: از زمان شروع فعالیت خود در شهرداری این واحد با مشکلات مالی و بحران روبرو بوده و شهرداری را با 20 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفته و فردای روز شروع به‌کار 50 پیمانکار طلبکار جلوی دفتر تجمع کرده‌اند.

وی با بیان این‌که کاهش هزینه‌ها یکی از اقدامات در دست شهرداری کوهدشت است، افزود: در جهت کاهش هزینه‌ها ساختمان حمل‌ونقل کوهدشت به ترمینال این شهر منتقل شده و نیز ساختمان جنب آتش‌نشانی کوهدشت بدون هزارتومان هزینه و بر اساس امکانات موجود در شهرداری به مهمان‌سرا تجهیز شد و آماده پذیرایی از مسافران و مهمانان است.

شهردار کوهدشت با تأکید بر این‌که افتتاح پارک نرگس و تجهیز سرویس‌های بهداشتی عمومی یکی از اقدامات برای رضایت‌مندی شهروندان است، عنوان کرد: در زیباسازی‌های ورودی شهر کوهدشت از ظرفیت هنرمندان بومی این شهرستان استفاده شده‌است.

وی با اشاره به این‌که تمام اتوبوس‌های مسافربری کوهدشت برای جلوگیری از ازدحام مسافران در داخل شهر به ترمینال منتقل شده است، بیان کرد: با توجه به کاهش هزینه‌ها و درآمد پایدار شهرداری کوهدشت به دستگاه بی‌سیم تجهیز شد تا بر اساس آن هزینه‌های جاری تلفن شهرداری کاهش یافته و نیز سرعت دسترسی به اطلاعات به‌ ویژه در مواقع بحران افزایش یابد.

کردعلیوند با تأکید بر این‌که نام‌گذاری 70 درصد از معابر کوهدشت انجام شده است گفت: آخرین تخفیف عوارض شهری تا 29 اسفندماه بوده و دیگر پس از این تاریخ در شهرستان کوهدشت تخفیفی وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به ساماندهی سد معبر در کوهدشت و ترافیک روان در پنج‌شنبه آخر سال در ورودی بهشت زهرای این شهر اظهار داشت: حقوق کارکنان شهرداری کوهدشت در هر ماه یک میلیارد و 250 هزارتومان بوده و حقوق معوقه کارکنان شهرداری کوهدشت از محل درآمدهای شهرداری و همیاری سازمان شهرداری‌های استان پرداخت‌ شده‌است.

شهردار کوهدشت با بیان این‌که پرداخت مابقی معوقه‌ها نیز در دست اقدام بوده و این در تاریخ شهرداری کوهدشت بی‌سابقه است، افزود: 6 ماه حقوق معوقه کارکنان شهرداری کوهدشت در طول 75 روز پرداخت شده‌است.

برچسب ها :کوهدشت
0

آخرین اخبار