کد خبر ۶۰۵۲۱۰ ۴۱ بازدید انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۷

هشت تن در چهارشنبه سوری دورود مصدوم شدند

خرم آباد - ایرنا - مدیر بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود گفت: تاکنون هشت تن با سنین 6 تا 27 سال در حوادث چهارشنبه آخر سال در دورود مصدوم و به بیمارستان منتقل شده اند.

لیلا بیات سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمام مصدومین چهارشنبه سوری در دورود به صورت سرپایی مداوا و مرخص شده اند.
وی با بیان اینکه در این حوادث محمد امین پیامنی 10 ساله بر اثر ترکیده شدن ترقه در دست مصدوم شد؛ اظهار کرد: فردی با نام بابک خادمی نیز در اثر پرتاب مواد محترقه به پشت سر راهی بیمارستان شد.
مدیر بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود افزود: محمد مهدی کشوری 10 ساله، سینا حاجیوند 6 ساله و حسین عبدی 14 ساله از روستای کاغه از توابع بخش سیلاخور دورود نیز از ناحیه دست راست دچار سوختگی شدند.
وی اظهار کرد: ایلیا پیامنی 6 ساله از ناحیه پای راست و سیاوش رحمتی 27 ساله از ناحیه دست و کمر به علت پرش از روی آتش دچار سوختگی و مصدومیت شدند.
بیات با بیان اینکه آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال در دورود نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است، افزود: نیروهای بیمارستان شهدای هفتم تیر دورود تا بامداد چهارشبه آمادگی کامل برای امداد رسانی به مصدومین چهارشنبه سوری را دارند.
7268/3022

برچسب ها :دورود
0

آخرین اخبار