کد خبر ۶۰۳۶۶۵ ۱۶۸ بازدید انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰

توجه به فرهنگ عذرخواهی سبب محبوبیت در افکارعمومی می‌شود

عضو فراکسیون ولایی مجلس اعتقاد دارد توجه به فرهنگ عذرخواهی و جبران کاستی ها، سبب ایجاد محبوبیت در بین افکار عمومی می شود از این رو مدیران با استعفاء به موقع می توانند شایستگی خودشان را نشان دهند.

به گزارش پایگاه خبری هنا :ابوالفضل حسن بیکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص علل رواج نیافتن فرهنگ استعفاء در بین مسئولان، گفت:  خلط مبحث بوجود آمده و خط کشی ها به ریخته است. به عنوان مثال وزیری اعلام می کند برای انجام اقداماتش نیاز به اعتبارات مشخصی است لذا وقتی تامین اعتبار نمی شود نمی توان ثابت کرد کم کاری از طرف وی بوده است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بر این اساس وقتی می گوییم فردی باید استعفاء دهد باید مشخص شود که آن فرد چقدر مقصر بوده که از سمتش برکنار شود.

وی ادامه داد: به نظر می رسد باید بجای استعفای به سمت کاهش سن مدیریت حرکت کنیم تا دشمنان انقلاب اسلامی از سوء استفاده نکنند زیرا اگر تعداد برکناری ها نیز افزایش یابد ضرر آن خیلی بیشتر منافع است. به عبارتی باید در پست های مدیریتی به سمتی حرکت کنیم تا بازنشستگی در زمان خودش انجام شود و جوانان روی کار بیایند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی مدیران و مسئولان کشورمان باید بدانند معذرت خواهی از مردم یک ارزش محسوب می شود، تصریح کرد: در این بین باید یادآور شد که قرار نیست مدیری اشتباه نکند زیرا همه افراد کامل نیستند و می توانند در اموری که انجام می دهند نقص داشته باشند از این رو باید نواقص را مورد کارشناسی قرار دهند تا دیگر شاهد بروز آنها نباشیم و به جبران آن برآیند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین به مدیران توصیه می شود که توجه به فرهنگ عذرخواهی و جبران کاستی ها، سبب ایجاد محبوبیت در بین افکار عمومی می شود از این رو اگر در موقع نیاز به عذرخواهی یا استعفاء بپردازند، شایستگی خودشان را نشان داده اند./

پایان پیام

 
0

آخرین اخبار