کد خبر ۶۰۳ ۷۰۱ بازدید انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۳
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:

حمایت از بیداری و هوشیاری مسلمانان هدف محوری روز قدس امسال است

در راهپیمایی روز قدس امسال مقابله با حرکت‌های انحرافی در جهان اسلام، تکفیری‌ها و رژیم صهیونیستی مورد تأکید راهپیمایان قرار گیرد.

به گزارش هنانیوز به نقل تسنیم، علاءالدین بروجردی عصر امروز در جلسه برنامه‌ریزی برگزاری راهپیمایی روز قدس در بروجرد اظهار داشت: وقوع تحولات اخیر در کشورهای جهان اسلام سبب برجسته شدن روز قدس امسال شده است.

وی افزود: امام خمینی (ره) با طرح مسئله روز قدس در جهان اسلام بیداری و هوشیاری مسلمین را تا ابد در دنیا نهادینه کرد و در حال حاضر این راهپیمایی در کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز باشکوه خاصی برگزار می‌شود.

بروجردی با اشاره با تأکید بر حرکت پشت سر ولایت‌فقیه و در راستای منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد: ملت ایران با تأکیدات مقام معظم رهبری ضرورت اتحاد در مقابل رژیم صهیونیستی را دنبال می‌کنند و در این راستا از آرمان‌های امام و شهدا تبعیت می‌کنند.

نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: در راهپیمایی امسال ضروری است مقابله با حرکت‌های انحرافی در جهان اسلام، تکفیری‌ها و رژیم صهیونیستی مورد تأکید راهپیمایان قرار گیرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمایت از بیداری و هوشیاری مسلمین در جهان هدف راهپیمایی روز قدس امسال است.

اخبار مرتبط :
0

آخرین اخبار