کد خبر ۶۰۱۲۷۲ ۲۲۵ بازدید انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵

قم| جلیلی: کاری کنیم که آمریکا تلگرام را به‌دلیل نشر آثار مثبت و دینی فیلتر کند

رئیس دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: ما باید کاری کنیم که آمریکا تلگرام را به دلیل نشر آثار مثبت و دینی فیلتر کند نه خودمان به دلیل سوءاستفاده برخی آن را فیلتر کنیم.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از تسنیم، وحید جلیلی در سلسله برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر که در مسجد امام سجاد (ع) پردیسان برگزار شد، با اشاره به وجود آثار بدون فایده در تلفن‌های همراه، نشر این مطالب را اقدامی تأثربار دانست و اظهار داشت: این اقدامات جنگ نرم دشمنان و متأسفانه دفاع سخت ما در برابر این حملات است و اکنون در کشور ما انتشار اخبار ناگوار سریع‌تر انجام‌شده و در حال تبدیل‌شدن به یک بیماری است که فرستنده آن با ارسال این اخبار احساس خوش‌آیندی به دست می‌آورد و باعث تکرار این عمل در دفعات بعدی نیز می‌شود.

رئیس دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در کشور ما افراد مؤمن و حزب‌الله فراوانی وجود داشته و در اطراف آنان اتفاقات خوبی در حال رخ‌دادن است و ما هنوز نمی‌دانیم که چرا به انتشار اخبار این‌گونه افراد دست نمی‌زنیم.

جلیلی در ادامه با روایت ماجرای ساخت فیلم‌نامه خود که در دست تولید است، گفت: من برای تهیه این فیلم‌نامه که با موضوع نمازجمعه است اسامی 12 نفر از امام‌جمعه‌های مؤمن و متدین را یافتم و نشانی آنان را به یکی از دوستانم دادم تا با چند روز زندگی در کنار آنان بتواند اطلاعات مناسبی برای فیلم‌نامه به دست آورد، که پس از بازگشت باورش نمی‌شد چنین افراد مؤمنی در کشور داشته باشیم.

وی با تشویق این امر که باید میله‌های آهنی بین مسئولان و مردم در نماز جمعه‌ها برداشته شود ابراز کرد: ما باید کاری کنیم که آمریکا تلگرام را به دلیل نشر آثار مثبت و دینی فیلتر کند نه خودمان به دلیل سوءاستفاده برخی آن را فیلتر کنیم که در امان باشیم.

0

آخرین اخبار