کد خبر ۶۰۰۹۵۹ ۱۹۰ بازدید انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۳

ادعاهای ضد و نقیض مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان در خصوص بانک سرمایه/ صندوق سالیانه بیلان کار ارائه دهد

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان معتقد است ادعای برخی از مدیران صندوق در خصوص طلب نداشتن فرهنگیان از بانک سرمایه، کاملا غیرواقعی و اشتباه است.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خانه ملت:جبار کوچکی نژاد با اشاره به سهم فرهنگیان از بانک سرمایه، گفت: 40 درصد سهام این بانک به فرهنگیان اختصاص دارد؛ این در صورتی است که فرهنگیان نمی‌توانند این سهام و یا سودی از آن را دریافت کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ادعایی که برخی از مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان در خصوص طلب نداشتن فرهنگیان از بانک سرمایه دارند کاملا غیرواقعی و اشتباه است؛ چرا در ابتدا همین مدیران مطرح کردند که بانک سرمایه ارتباطی با صندوق ذخیره فرهنگیان ندارد؟ و پس از اینکه متوجه شدند نمی‌توانند این ارتباط را انکار کنند با بیان این ادعاها سعی می‌کنند کوتاهی خود را توجیه کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان هرگونه اظهار نظری مبنی بر اینکه این صندوق و بانک سرمایه به فرهنگیان منفعت و سود می‌رساند را در عمل نشان دهند؛ فرهنگیان پول زیادی را به صندوق ذخیره فرهنگیان پرداخت کرده‌اند باید دید آیا منفعتی به فرهنگیان رسیده است؟

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه ساختار صندوق ذخیره فرهنگیان باید تغییر کند، افزود: با تغییر این ساختار حکومت برخی از افراد در این صندوق از بین می‌رود؛ این صندوق باید سالیانه بیلان کار ارائه دهد تا فرهنگیان بتوانند از سرمایه‌گذارهایی که انجام داده‌اند و نتایج آن آگاه شوند./

پایان پیام

 
0

آخرین اخبار