کد خبر ۶۰۰۲۸۳ ۲۰۰ بازدید انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴

ثبت‌ نام 4485 نفر در جشنواره «فجر انقلاب قرآنی» لرستان

گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: با گذشتن 24 روز از زمان ثبت‌ نام در جشنواره فجر انقلاب قرآنی لرستان تا‌کنون چهار هزار و 485 نفر نام‌نویسی کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، همزمان با ایام دهه فجر، جشنواره فجر انقلاب قرآنی به همت اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت لرستان برگزار می‌شود.
زمان ثبت‌ نام در این جشنواره که 16 بهمن‌ماه با پیش‌بینی حضور شش هزار نفری برپا خواهد شد، تا پنج‌شنبه، 12 بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت و سپس مؤسسات مجری در هر شهرستان براساس تعداد و میزان بالای ثبت‌ نام‌شدگان هر شهرستان معین می‌شوند.
براساس این گزارش، آمار مؤسسات پیشتاز در ثبت‌ نام‌ تا این لحظه در شهرستان دلفان مؤسسه شمس‌الضحی غدیر با ثبت نام 464، شهرستان الیگودرز مؤسسه قرآن و عترت نورالثقلين با نام‌نویسی 389 نفر، کوهدشت مؤسسه مائده با نام‌نویسی 358 نفر، شهرستان چگنی مؤسسه فجر کوثر نبوت با ثبت نام 349 نفر، شهرستان کوهدشت مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه با نام‌نویسی 312 نفر و مؤسسه میعاد رحمت با نام‌نویسی 312 نفر، مؤسسه صاحب‌الزمان(عج) ازنا با ثبت‌ نام 238 پیشتاز است.
همچنین مؤسسه مشكات الشتر شهرستان سلسله با نام‌نویسی 199 نفر، در خرم‌آباد مؤسسه حاميان مكتب امام صادق(ع) با ثبت‌ نام 145 نفر، مؤسسه کوثر نبی ولایت خرم‌آباد با نام‌نویسی 123 نفر، خورشیدال یاسین دورود با ثبت نام 117 نفر، مؤسسه ساجدين دورود با ثبت نام 109 نفر، مؤسسه قرانی ظهور(گل‌های محمدی) پلدختر با نام‌نویسی 106 نفر، مؤسسه حضرت رقیه(س) معمولان شهرستان پلدختر با ثبت‌ نام 102 نفر و مؤسسه تبيان لرستان شهرستان پلدختر با نام‌نویسی 97 نفر حائز رتبه‌های برتر هستند.
بنابر گزارش ایکنا، در شهرستان رومشگان نیز مؤسسه روح‌الامین رومشگان با ثبت نام 95 نفر، مؤسسه نورالهدی كوهدشت با نام‌نویسی 93 نفر، مؤسسه آوای جنت خرم‌آباد با ثبت نام 82 نفر، در شهرستان سلسله مربی قرآن فاطمه یوسفوند با نام‌نویسی 65 نفر، در شهرستان بروجرد مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بشری با نام‌نویسی 62 نفر، در شهرستان خرم‌آباد فاطمه الزهرا(س) با ثبت نام 62 نفر، در شهرستان دورود مؤسسه مصباح‌الهدی با نام‌نویسی 59 نفر، مؤسسه قرآن و نهج‌البلاغه الیگودرز با ثبت نام 57 نفر، آوای حق بروجرد با ثبت‌ نام 54 نفر از دیگر مؤسسات پیشی گرفته‌اند.
همچنین مؤسسه لیلة‌الاسراء شهرستان دورود با ثبت‌ نام 47، مؤسسه حکمه‌القران در خرم‌آباد با ثبت‌نام 46 نفر، مؤسسه حلیه‌القران بیرانشهر در خرم‌آباد با ثبت نام 41 نفر، مؤسسه تسنیم بروجرد با نام‌نویس 40 نفر، مؤسسه زینب‌الکبری خرم آباد با ثبت‌نام 37 نفر، مؤسسه مبین قائم شهرستان خرم‌آباد با ثبت‌نام 34 نفر، مؤسسه منتظران ظهور شهرستان خرم‌آباد با نام‌نویسی 34 نفر، مؤسسه بنت‌الهدی شهرستان کوهدشت با نام‌نویسی 26 نفر، مؤسسه افلاک کوثرامام رضا(ع) خرم‌آباد با ثبت‌نام 21 نفر، مؤسسه مصباح شهرستان سلسله با نام نویسی 21 نفر، در شهرستان خرم‌آباد نیز مؤسسه سلمان فارسي لرستان با نام‌نویسی 17 نفر و در مؤسسه کساء شهرستان بروجرد 16 نفر نام نویسی کرده‌اند.
بنا بر این گزارش در شهرستان خرم‌آباد مؤسسه حجه‌بن‌الحسن‌(عج) با ثبت‌ نام 10 نفر، در شهرستان بروجرد مؤسسه قرآن و اهل‌بیت اسماء با نام‌نویسی 9 نفر، در شهرستان بروجرد و مؤسسه زینبیه با ثبت‌ نام 8 نفر، در شهرستان دلفان مؤسسه ياوران مهدی با ثبت نام هشت نفر، در شهرستان خرم‌آباد، مؤسسه حافظان یاس نبی(س) با ثبت‌ نام هفت نفر، مؤسسه کوثر شهرستان دلفان و مؤسسه سبط اکبر شهرستان کوهدشت با نام‌نویسی هفت نفر تا این لحظه همراه هستند.
گفتنی است آمار ثبت‌ نام‌شدگان به ترتیب شهرستان شامل کوهدشت با نام‌نویسی هزار و 108 نفر، خرم‌آباد با ثبت‌ نام 659 نفر، دلفان با ثبت‌ نام 479 نفر، الیگودرز با ثبت نام 446 نفر، چگینی با ثبت‌ نام 349 نفر، دورود با ثبت‌ نام 332 نفر، پلدختر با ثبت‌ نام 305 نفر، سلسله با ثبت نام 285 نفر، ازنا با نام‌نویسی 238 نفر، بروجرد با ثبت نام 189 نفر و رومشگان با نام‌نویسی 95 نفر است.
لذا در مجموع 24 روز ثبت‌ نام تاکنون چهار هزار و 485 نفر موفق به ثبت‌ نام شده‌اند که از این تعداد هزار و 689 نفر آقا و دو هزار و 798 نفر بانو هستند.

0

آخرین اخبار