کد خبر ۵۹۹۱۰۹ ۱۲۳ بازدید انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۶

متن یادداشت کرم رضا پیریایی با عنوان/ به خبر خوب آری می گویم / با استقبال گسترده در رسانه ها .خبرگزاریها و فضای مجازی روبرو شده است.

به خبر خوب آری می گویم

متن یادداشت کرم رضا پیریایی با عنوان" ‎به خبر خوب آری می گویم" با استقبال گسترده در رسانه ها .خبرگزاریها و فضای مجازی روبرو شده است.

دکتر پیریایی معتقد است ؛مسؤولیت آگاهی بخشی رسانه ها و وظیفه نظارت مردم بر مدیران و کارگزاران نظام به وسیله رسانه ها، نافی توجه ویژه به خبرهای خوب و انعکاس آن در جامعه نیست ، تولید و انتشار اخبار خوب باید به عنوان یک مسؤولیت در نظام رسانه ای باید مورد توجه قرارگیرد.

دربخشی از این یادداشت آمده است:

پژوهش های مختلف جامعه شناسی نشان می دهد که کارایی و توان افراد از جمله شهروندان کشورمان پس از شنیدن اخبار بد، به نحو چشمگیری کاهش می یابد، در صورتی که همین افراد پس از دریافت اخبار خوب و امیدوار کننده، با توان و انگیزه ای بیشتر به فعالیت می پردازند.

همه به خاطر دارند در روزگار دفاع مقدس و در ایامی که عملیات ظفرمند صورت می گرفت، در پشت جبهه ها، در شهرها و روستاهای ایران، موجی از شادی و تلاش برای تداوم پیروزی ها، اوج می گرفت و حماسه آن روزها، در اذهان مردم ماندگار می شد. خاطره جشن ملی در آزادسازی خرمشهر و دیگر شهرهای اشغال شده و یا خاطره بازگشت پیروزمندانه آزادگان و تأثیر این خبرها بر جامعه ایرانی را از یاد نمی بریم.

متن کامل و جامع این یادداشت هم اکنون در لینک زیر قابل مشاهده است:

کانال رسمی دکتر پیریایی  @piryaee_ir 

0

آخرین اخبار