کد خبر ۵۹۷۰۷۸ ۹۷ بازدید انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۸
هنای سیاست

اکرمی: راه‌حل بیکاری در کف خیابان نیست

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری درباره انتساب اعتراضات اخیر به مخالفان دولت، گفت: اگر این مسئله همه‌جانبه بررسی شود حواله دادن به دیگران جایگاه ندارد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از تسنیم:

حجت‌الاسلام رضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری درباره اتفاقات اخیر در برخی نقاط کشور، اظهار داشت: حادثه‌ای که در چند شهر رخ داده نباید کشوری کرد و همان حدودی که رخ داده بگوییم.

اکرمی خاطرنشان کرد: اینکه در کشور تبعیض‌، رشوه، اختلاس و بیکاری وجود دارد مطلب درستی است اما راه‌حل آن در کف خیابان و آتش زدن اموال عمومی نیست بلکه راه آن این است که از مسئولان  اجازه تجمع بگیرند و قانونی خواسته‌شان را بگویند و مطلب خود را منصفانه وعاقلانه بیان کنند.

وی با بیان اینکه ما هم قبول داریم که نقدینگی سرگردان وجود دارد، اظهار داشت: باید برای این مشکلات راه حل‌ پیدا کرد و  سرمایه‌داران باید در شهرک‌های صنعتی سرمایه‌گذاری کنند تا ایجاد اشتغال شود. باید از ظرفیت‌ها استفاده کرد و برای اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب چندسال نام‌گذاری کردند همت کنند. من به یاد دارم با آغاز پیروزی انقلاب مرحوم شهید بهشتی می‌نشست و با مخالفان از گروه‌های مختلف گفت‌وگو می‌کرد و ما هم باید بنشینیم و حرف‌های مردم را بشنویم. 

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری درباره انتساب اعتراضات اخیر به مخالفان دولت، گفت: من این را قبول ندارم. اگر این اعتراضات همه‌جانبه بررسی شود حواله دادن به دیگران جایگاه ندارد ولی اگر بررسی همه جانبه صورت نگیرد همه همدیگر را متهم می‌کنند. دولت و همه دستگاه‌ها برای رفع مشکلات تلاش کنند. 

0

آخرین اخبار