کد خبر ۵۹۶۹۱۹ ۱۲۲ بازدید انتشار : ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۱
سیاسی

ابراز نگرانی یک منبع امنیتی از مرحله بعدی اغتشاش

ابراز نگرانی یک منبع امنیتی از مرحله بعدی اغتشاش/ رسانه‌های معاند وارد فاز کشته‌سازی در تجمعات آتی خواهند شد

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از فارس


کارشناس مسایل امنیتی درخصوص تجمعات اخیر در برخی شهرهای کشور، گفت:
طبق تجربیات ما از حوادث مشابه در سال‌های گذشته، رسانه‌های ضدانقلاب برای جلوگیری از سرد شدن اعتراضات در فاز بعدی خود وارد پروژه افزایش شدید خشونت‌های خیابانی و در نتیجه پروژه کشته‌سازی در تجمعات آینده خواهند شد.
بررسی عملکرد اغتشاشگران در سال ۱۳۸۸ و سایر کشورها این واقعیت را آشکار می‌کند که با توجه به تعداد کم اغتشاشگران در خیابان‌ها آنها برای کشاندن جمعیت به صحنه احتیاج به کلیدزدن پروژه کشته‌سازی و نمایش قربانی دارند.
تحرکات، برنامه‌های آموزشی در رسانه‌های ضدانقلاب و روش‌های تکرار شده در کشورهای هدف این اقدامات؛ این واقعیت را در اذهان متبادر می‌کند که اغتشاشگران برای تکمیل پازل خود و وارد کردن کشور به فاز بعدی ناامنی بدنبال کشته‌سازی هستند.
در جريان اغتشاشات سال ٨٨ نيز شاهد موارد مشابهی چون ماجراي ندا آقاسلطان بوديم، از آغاز فاز بعدی رسانه‌های ضدانقلاب با موضوع کشته‌سازی در جریان این حوادث نگرانیم.
این رسانه‌ها و کانال‌های معاند با آموزش ساخت تسلیحات و ادوات نظیر بمب دست‌ساز و اسپری فلفل و نیز تحریک مردم برای بکارگیری از این تجهیزات و سوق دادن تجمعات به سمت خشونت‌های فیزیکی به دنبال پیشبرد اهداف خود هستند.
اقداماتی که این رسانه‌ها تاکنون در دستور کار داشتند، فاز اول عملیاتی آنهاست و در فاز بعدی برای کشاندن جمعیت بیشتر و جلوگیری از سرد شدن اغتشاشات به سمت افزایش شدید خشونت‌های خیابانی و افزایش خسارات و تلفات جانی و موج سواری بر آن خواهند رفت.
اين رسانه ها به دنبال تهييج مردم براي كشاندن آنها به تجمعات از طریق اخبار تنش‌زا و هیجانی هستند، مردم باید هوشیاری خود را حفظ نموده و در دام هراس‌افکنی ضد انقلاب نیفتند.

0

آخرین اخبار