کد خبر ۵۹۴۲۵۷ ۴۸ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳
گزارش تسنیم از خطبه های نماز جمعه استان گیلان

نمایندگان مجلس در مجلس حریم رودخانه ها را تصریح و تشریح کنند

ائمه جمعه شهرستان های گیلان تبیین کردند: تعداد ای از مردم هم در حاشیه رودخانه ها املاکی دارند که مراجع طبیعی دست گذاشته و مانع دخل و تصاحب مردم شده و بایستی نمایندگان مجلس در مجلس حریم رودخانه ها را تبیین و تشریح کنند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرستان‌های استان گیلان، به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، حجت‌الاسلام و‌المسلمین ستار علی‌نژاد امام‌جمعه موقت رودسر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهر بیان داشت: رهنمودهای مقام معظم رهبری و خون‌های پاک شهدای مدافع حرم و رزمندگان جبهه پایداری موجب نابود شدن داعش گردید.

امام جمعه موقت رودسر با اشاره به اینکه داعش ساخته دست استکبار جهانی هست اضافه کرد: پس از باخت بزرگ دشمنان در روند نابود شدن داعش، حامیان آنها حتی حاضر به پذیرفتن وظیفه فرزندان نامشروعشان یعنی داعش نیستند.

وی ویرانی بخش‌های فراوانی از ساختمان‌ها و اماکن کشورهای عراق و سوریه به‌دست داعش را دستاورد شش سال نبرد آنها دانست و اضافه کرد: در این مدت به‌جز ویرانی، هزاران نفر از مردم بی‌گناه این کشورها به‌دست داعشی‌ها به کشتن رسانده و آواره گردیدند.

امام جمعه موقت رودسر با تبریک نابود شدن داعش به ملت بزرگ ایران عنوان کرد: نابود شدن شجره خبیثه ملعونه داعش به‌دست رزمندگان جبهه‌های پایداری با فرماندهی سردار دلیر سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی صورت قبول کرد.

علی‌نژاد با تقدیر از مردم شهرستان رودسر و دیگر کسانی‌که در تشییع باشکوه پیکر شهید مدافع حرم سردار شهید علیرضا نظری شرکت نمودند اضافه کرد: مردم با این حضور پرشورشان بار دیگر با آرمان‌های بلند شهدا پیمان دوباره بستند.

پیروزی بر رژیم اشغالگر قدس برنامه بعدی جبهه پایداری است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صفری امام جمعه املش در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهر بیان داشت: جبهه پایداری با  سرکوبی خلافت ضعیف و کوتاه مدت داعش برتری بزرگ را به دست آورد.

 

 

امام جمعه املش عنوان کرد: عده‌ای همواره مشغول سمپاشی بوده، می باشند و می باشند و این نوع سمپاشی‌ها در صدر اسلام هم بوده که همان رگه‌های دورویی در جامعه اسلامی هست و تمام شاهدیم که چه میزان در میتینگ‌ها، سخنرانی‌ها و محیط مجازی بیان کردند و درج کردند.

وی اضافه کرد: خسارت متاثر از سیل و طغیان رودخانه‌های شهرستان املش به مردم و زیرساخت‌ها بالاست ولی مسئولان آب منطقه‌ای گیلان که متولی رودخانه‌ها است تاکنون حتی یک بار هم حضور نیافته‌اند تا نگاه کنند که مردم با چه مشکلاتی در این زمینه مواجه‌اند.

امام جمعه املش بیان داشت: عده‌ای از مردم هم در حاشیه رودخانه‌ها املاکی دارند که مراجع طبیعی دست گذاشته و مانع دخل و تصاحب مردم شده و بایستی نمایندگان مجلس در مجلس حرایم رودخانه‌ها را تصریح و تشریح کنند.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار