کد خبر ۵۹۴۲۵۶ ۲۹ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳
فرمانده سپاه استان همدان:

توطئه داعش با تدابیر رهبر انقلاب در عراق و سوریه خنثی گردید/ بسیجیان در برابر توطئه های استکبار محکم ایستاده اند

فرمانده سپاه استان همدان عنوان کرد: با تدابیر عالمانه رهبر انقلاب و با مجاهدت رزمندگان اسلام جلوی توطئه داعش در عراق و سوریه گرفته گردید.

فرمانده سپاه استان همدان اضافه کرد: شور و شوق نیروهای باایمان بسیجی برای خدمت به مردم و ایستادن در برابر دشمنان و استکبار جهانی در سایه اعمال فرامین مقام معظم رهبری ازجمله ویژگی‌هایی هست که نیروی بسیج را گرامی ملت ایران کرده هست.

وی اظهار داشت: پیشرفت‌های بسیجیان و ولایتمدار بودن این نیرو برای دشمنان انقلاب اسلامی قابل‌هضم نیست به همین سبب استکبار جهانی در حال توطئه و برنامه‌ریزی برای ضربه زدن به بسیج و انقلاب اسلامی هست.

مجیدی اظهار کرد: جبهه استکبار بعد از اتفاقات 11 سپتامبر برای ضربه زدن به اسلام، گروهک‌های تکفیری و تندرو را احداث و مجهز کردن کردند و در فاز اول می‌خواستند تا عراق و سوریه را اشغال کنند.

فرمانده سپاه استان همدان اظهار داشت: به حمدالله با تدابیر عالمانه و آگاهانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و با رشادت‌های رزمندگان جبهه پایداری، جلوی تکفیری‌ها در عراق و سوریه گرفته گردید و آن‌ها به اغراض شومشان نرسیدند.

وی بیان کرد: فرزندان غیور ایران اسلامی نیز به‌عنوان مدافعان حرم به همراه رزمندگان جبهه پایداری تحت فرماندهی حاج قاسم سلیمانی رشادت‌های کم‌نظیری از خود ارائه دادند و با وعده سردار سلیمانی داعش و تکفیری‌ها در عراق و سوریه نابود گردیدند.

وی در قسمت دیگری از سخنانش به سایر اموری بسیج اشاره کرد و اظهار داشت: با کوشش بسیجیان در سراسر استان گشت‌های محله کانون فعال خواهند گردید و اردوهای جهادی هم همان طور ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه استان همدان اضافه کرد: در بحث‌های فرهنگی، بصیرتی و اجتماعی نیز بسیج اموری مطلوبی انجام داده هست و امروز هم با حضور مدیران نهاوند چندین جهیزیه که از طریق خواهران بسیجی جمع‌آوری‌شده بود به زوج‌های نیازمند اهدا گردید.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار