کد خبر ۵۹۴۲۵۵ ۳۵ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳
خرازی در عنوان کرد وگو با تسنیم:

گزارش سیاست هایی پیشرفت چابهار به زودی خدمت رهبر معظم انقلاب عرضه می شود

رئیس شورای سیاست هایی ارتباطات خارجی دفتر رهبر معظم انقلاب عنوان کرد: سیاست های متناسب با حجم های بی بدیل بین المللی در چابهار به زودی خدمت رهبر معظم انقلاب برای عرضه سفارش های ضروری به نهادهای مرتبط تقدیم می شود.

سید نهایت خرازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در چابهار

رئیس شورای سیاست هایی ارتباطات خارجی دفتر رهبر معظم انقلاب اضافه کرد: پیشرفت ملی و جایی در سواحل مکران 2 عامل تفکیک‌ناپذیر برای پیشرفت پیوسته در منطقه هست و آن چیزی که ارزشمند هست سازگاری میان این 2 متناسب با ظرفیت‌های بی‌بدیل مکران هست.

وی با اشاره به درخواست رهبری مبنی بر عرضه سیاست های شایسته برای پیشرفت چابهار، اهتمام کرد: هدف عزیمت اعضای شورای راهبری ارتباطات خارجی دفتر رهبر معظم انقلاب به چابهار بعد بین‌المللی مسائل توسعه‌ای در صرفا بندر اقیانوسی ایران هست و ضروری بود اعضای شورا در روند ناهناهنگی‌ها و چالش‌های موجود بر سر راه پیشرفت سواحل مکران و چابهار قرار گیرند.

خرازی افزود: پس از عزیمت اعضای شورا به چابهار در فاصله کوتاهی دستاورد های عزیمت و بازدیدهای صورت گرفته در قالب سیاست هایی برای پیشرفت سواحل  مکران و بویژه بندر سیاست هایی چابهار خدمت رهبر معظم انقلاب تقدیم می‌شود تا وی توصیه‌های ضروری را به نهادهای مرتبط در جهت تسریع در پیشرفت چابهار و مکران عرضه کنند.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار