کد خبر ۵۹۴۲۴۳ ۴۵ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲
فرمانده سپاه شهرستان ازنا گفت

اجرای طرح "مهر درخشان" در شهرستان ازنا از طریق سپاه

فرمانده سپاه ازنا عنوان کرد: یکی از برنامه ها در سپاه شهرستان ازنا طرح "مهر درخشان" هست که افرادی که به مشهد مشرف نشده اند را اعزام می کند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از ازنا، به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم ازسرهنگ غلامرضا سالاروند قبل از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ازنا در جمع نمازگزاران درکنار تبریک هفته بسیج و پیروزی‌های جبهه پایداری در سوریه بیان داشت: امروز با رشادت‌های بسیجیان و پاسداران در منطقه جبهه حق بر علیه باطل پیروز شده هست و دشمنان اسلام  در منطقه به اغراض خود نرسیدند.

فرمانده سپاه ازنا با اشاره به سفارش مقام معظم رهبری درباره زنده نگه برخوردار بودن یاد شهدا افزود: سپاه ناحیه ازنا برای عمل به سفارش مقام معظم رهبری در جهت زنده نگه برخوردار بودن یاد شهدا در طول سال یادواره‌هایی را برگزار می‌کند که یکی از این برنامه‌ها "آبرو محله و افتخار کوچ‌ها" هست.

وی اهتمام کرد: یکی از برنامه‌ها در سپاه شهرستان ازنا طرح "مهر درخشان" هست که  افرادی که به مشهد مشرف نشده اند را اعزام می ‌کند.

فرمانده سپاه ازنا با اشاره به "گشت‌های محله محور" عنوان کرد: این گشت ها برای احداث امنیت در سطح محله متشکل است  و از 8 آذر به طور رسمی کلید خواهد خورد تا بسیج بتواند در بحث امنیت مساعدت به نیرو انتظامی کند.

برچسب ها :ازنا
0

آخرین اخبار