کد خبر ۵۹۴۲۴۱ ۴۱ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
امام جمعه اصفهان:

بسیج کمر همت بسته تا در برابر مستکبران عالم بایستد

نماینده اما فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، عنوان کرد: بسیج یعنی از جانب مردم که کمر همت بسته اند تا در برابر استکبار و سلطه گران بایستند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،آ اصفهان،آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اصفهان، اظهار کرد: مفهومی عدالت اجتماعی این هست که امام معصوم فرموده آن چیزی که را برای خود می‌پسندی برای بقیه بپسند و آن چیزی که را نمی‌پسندی برای بقیه نیز نپسند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان، با اشاره به عقل عملی، اظهار کرد: اگر تقوا نباشد خیلی از صفت ها آدم جلوی راه عقل را می‌گیرد و این‌گونه می‌شود که کسی را بی‌بصیرت خطاب می‌کنیم.

آ

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان با اظهار اینکه مستکبران همواره به دنبال خاموش و ساکت کردن هرجایی هست که داد عدالت‌خواهی و آزادگی سر داده می‌شود، اظهار کرد: به همین سبب هست که جنایت‌های بزرگی را انجام می‌دهند تا خودشان سرپا بمانند.

آ

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان، در ادامه با اشاره به پشتیبانی و حضور رهبر معظم انقلاب در منطقه های زلزله‌زده، اظهار کرد: ایشان برای رسیدگی به مردم آن منطقه های دستورات ضروری را صادر فرمودند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان، افزود: آمریکایی‌ها که پدیدآورنده کلیدی داعش بودند برآوردشان برای نابود شدن این گروه 30 سال بود ولی نیروهای جبهه پایداری اسلامی در چند سال کوتاه بر آن‌ها پیروز گردیدند.

وی جبهه داعش را در واقع جبهه صهیونیستی آمریکایی، سعودی بیان کرد و اظهار کرد: این برتری را به رزمندگان جبهه پایداری، مدافعان حرم و سردار سلیمانی تبریک می گوییم.

آ

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان با اظهار اینکه بسیج یعنی از جانب مردم که کمر همت بسته‌اند تا در برابر استکبار بایستند، اظهار کرد: سیاست خارجی امام (ره) و رهبر معظم انقلاب همان سیاست قرآن است؛ دشمن در دشمنی خود استوارند بنابراین نباید به آن‌ها اعتماد کرد.

آ آیت‌الله طباطبایی نژاد با مذمت افرادی که در داخل صحبت بر علیه مدافعان حرم می راندند، اظهار کرد: در همین اصفهان خودمان یکی از آن‌ها اظهار کرد برویم با آن‌ها صحبت کنیم ولی آیا منظورشان این بوده که برویم با گروهی تروریستی و جنایتکار مذاکره کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان این برتری جبهه پایداری را برتری بزرگ گفته بود و اضافه کرد: این برتری قطعاً موجب توسعه انقلاب اسلامی، مدنظر امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهد گردید.

 

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار