کد خبر ۵۹۴۲۳۷ ۴۷ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
امام جمعه زنجان:

بسیج از جانب مردم ترین نیروی پایداری جهانی است

امام جمعه زنجان تشکیل بسیج را نشان هوشیاری امام

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، آبه گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌‌های نماز جمعه امروز زنجان با تبریک هفته بسیج بیان داشت: تشکیل بسیج در پنج آذر سال 58 و پیش از دفاع مقدس نشان از هوشیاری و پیش‌بینی حضرت امام خمینی(ره) دارد.

امام‌ جمعه زنجان به اظهارات مقام معظم رهبری درباره نهاد مقدس بسیج اشاره و بیان کرد: رهبر معظم‌ انقلاب درباره بسیج فرمودند که می‌توان بسیج را به حق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی پایداری جهانی نامید.

وی بیان کرد: بسیج برای دوستان امید آفرین و برای دشمنان ترس آفرین هست و پایه کلیدی کار بسیجی اخلاص هست.

خاتمی به نشست موخر مقام معظم رهبری با بسیجیان اشاره و افزود: مقام معظم رهبری فرمودند دشمن همواره دشمنی خود را از هر سمت تشدید می‌کند تا هنگامی که پایداری را در منطقه نابود کند اما جوانان مومن و انقلابی با دفع غده سرطانی داعش معنا ما می‌توانیم را به تمام ثابت‌ کردند.

امام جمعه زنجان نهاد پایداری بسیج را نهادی ارزشمند و بنیادی در انقلاب اسلامی برشمرد و اهتمام کرد: بسیج در تمام زمینه‌ها و تمام عرصه‌ها حضور پر رنگ دارد.

وی با تسلیت به مناسبت فرا نیل سالروز شهید شدن امام حسن عسگری(ع) بیان کرد: این ایام را به آقا امام زمان(عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری تسلیت عرض می‌کنیم.

خاتمی با تبریک به مسلمین برای فرا نیل نهم ربیع‌الاول بیان کرد: این روز ارزشمند شروع امامت امام زمان(عج) هست و برای ما شیعیان زیاد حائز ارزش هست.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار