کد خبر ۵۹۴۲۳۳ ۴۱ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
امام جمعه سرایان:

نابودی داعش اثبات ناتوانی و ناکارآمدی دشمن است

سرایان- امام جمعه سرایان عنوان کرد: نابود شدن داعش و برتری های جبهه پایداری اثبات ناتوانی و ناکارآمدی دشمن در تعیین صحیح مسائل منطقه هست.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد نجمی پور امام جمعه سرایان در جمع نمازگزاران این شهر با تبریک هفته بسیج و تقارن آن با خبر انتهاء حیات شجره خبیثه گروهک تکفیری صهیونیستی داعش اظهار کرد: بسیج شجره طیبه ای هست که با دستان مبارک حضرت امام(ره) کاشته گردید و با هدایت مقام معظم رهبری روز به روز بالنده و متعالی تر می شود.

        وی اضافه کرد:  بسیج به طور مستمر از اوائل انقلاب اسلامی در تمام عرصه های ارزشمند اعم از دفاع مقدس، نبرد نرم، مقابله با تکفیری ها در کنار سپاه، ارتش و سایر مدافعان انقلاب اسلامی به دفاع از ارزشهای انقلاب پرداخته هست.

وی اهتمام کرد: با دقت به فعالیت بسیج سازندگی، اساتید، دانشجویان، محصلین و سایر قسمت ها در می یابیم که هر کجا اندیشه بسیجی وجود برخوردار باشد توسعه حاصل می شود.

   وی با اظهار اینکه غالب نخبگانی که انقلاب علمی را به وجود آوردند اندیشه بسیجی داشتند، اظهار کرد: روحیه بسیجی همتای روحیه جهادی هست و تمام مشکلات کشور با همین روحیه رفع می شود.

خطیب جمعه سرایان با اظهار اینکه اندیشه بسیجی یعنی خود را ندیدن و جامعه را دیدن؛ گفته بود: بر این اساس اگر مسؤولان صرفا به تفکر منفعت های خودشان باشند جامعه رو به فساد خواهد رفت، ولی اگر فرهنگ بسیجی و تقوا را الگوی مشیی خودشان قرار دهند به یقین جامعه سعادتمند خواهد گردید.

نجمی پور در ادامه اظهارات خود به نابود شدن داعش اشاره کرد و اظهار کرد: سرباز رهبری اظهار کردند تا کمتر از سه ماه دیگر داعش از بین خواهد رفت  و کمتر از ۲ ماه به آشغال دان تاریخ ملحق شد.

 

وی اظهار کرد: ایالات متحده ۳۶ پایگاه موشکی دارد و تمام آنان تحت اشراف اطلاعاتی ایران هست و ضروری هست اظهار کرد که تمام این پایگاه ها در تیررس موشک های ایران هست.

 

   وی گفته بود: هدف سیاست هایی این تصمیم استراتژیک محافظت موقعیت برتر نظامی و امنیتی رژیم رژیم صهیونیستی در منطقه بود.

وی با اشاره به این مطلب که رهبر معظم انقلاب در جواب به نامه سردار سلیمانی این برتری را «نصرتی الهی» و «خدمتی بزرگ به بشریت» خواندند، اضافه کرد: برتری بر یک گروه تروریستی در درون یک یا چند کشور نبود، برتری بر یک جبهه بزرگ بین المللی و منطقه ای بود که «طواغیت جهانی» آن را با هدف بازگرداندن تسلط رژیم صهیونیستی بر منطقه غرب قاره آسیا طراحی و کارگزاری کرده بودند.

وی گفته بود: از این رو ضروری هست اظهار کرد اتفاقی که طی این ماه ها در منطقه با محوریت جبهه پایداری و با پرچمداری ایران روی داده هست، اثبات ناتوانی و ناکارآمدی دشمن در تعیین صحیح مسایل منطقه هست.

امام جمعه سرایان دنبال کرد: کار به اتمام نرسیده زیرا احتیاج دشمن به توطئه انتهاء نیافته و بنابراین «باید با محافظت داعیه و هوشیاری و محافظت وحدت نیروها تا زدودن هر پسماند خطرناک» کار را دنبال کرد.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار