کد خبر ۵۹۴۲۳۱ ۳۱ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲

امام جمعه نوشهر: نابود شدن داعش، غلبه کانون پایداری بر گماشتگان آمریکاست

نوشهر - ایرنا- امام جمعه نوشهر با اشاره به آزادی بوکمال سوریه و نابود شدن گروهک تروریستی داعش عنوان کرد : نابود شدن داعش در سوریه و عراق، به مفهومی غلبهٔ کانون پایداری بر گماشتگان آمریکاست.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام محمود مشایخ در خطبه های نماز جمعه نوشهر اضافه کرد : جا دارد برای این برتری ، نماز شکر بخوانیم.


امام جمعهٔ نوشهر تبیین کرد : تروریست های تکفیری با جنایت و کشتن وحشیانه، مسجد و کلیسا و کارخانه و آثار باستانی و حسینیه را تخریب و 500 تا 600 میلیارد دلار خسارت به سوریه و عراق وارد کردند.

امام جمعه نوشهر تبیین کرد : آمریکایی ها از یک سمت می اظهار کردند که با داعش مقابله می کنند اما از سمت دیگر به آنها مساعدت می کردند و عربستان را هم تشویق به حمایت از داعش می کردند.


امام جمعه نوشهر اضافه کرد : چقدر خون دل خوردیم تا به برخی ها بفهمانیم اگر در سوریه و عراق نگنجیم مجبوریم در داخل ایران بجنگیم.

امام جمعهٔ نوشهر علاوه بر این هفته بسیج را تبریک اظهار کرد و با اظهار این که بسیجی ضروری هست اهل مسجد و جمعه و جماعات و علاوه بر این اکتساب باشد ، اظهار کرد : دشمنان بسیج، دشمنان انقلاب اند.
وی هفتم آذر روز نیروی دریایی را هم تبریک اظهار کرد و متذکر گردید: نوشهر رابطه اختصاصیی با نیروی دریایی دارد چون دانشگاه دریایی امام خمینی در نوشهر هست و بسیاری از فرماندهان نیروی دریایی در نوشهر تعلیم دیده اند و به برکت این دانشگاه هر سه سال رهبر انقلاب به نوشهر می آید.
امام جمعه نوشهر با تشکر از مساعدت های مردم به زلزله زدگان استان کرمانشاه حضور رهبر انقلاب را در منطقه های زلزله زده، مرهمی بر زخم لطمه دیدگان ذکر کرد.
خبرنگار : شهاب رویانیان ** انتشار یافتن دهنده : حسن فلاحتی
1654/7517/ 1602/

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار