کد خبر ۵۹۴۲۲۷ ۳۰ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲

پایان داعش فتح الفتوح هست/ مسئولان پیام عزیمت رهبر انقلاب به منطقه های زلزله زده را دریابند

امام جمعه ی موقت ایلام عنوان کرد: انتهاء داعش فتح الفتوح حقیقی هست و جا دارد به آن دقت مخصوص گردد.

وی از این برتری بزرگ با عنوان فتح المبین و فتح الفتوح یاد کرد و اظهار کرد: جا داشت که به این مناسبت برنامه هایی متنوعی برگزار می گردید، به چه سبب ضروری هست برای تصویب برجام خیلیها به خیابان ها ریختند و شیرینی دادند ولی آن نوع که ضروری هست به این فتح الفتوح حقیقی توجه  نشد.

امام جمعه موقت ایلام دنبال کرد: ارزش انتهاء داعش در این هست که در مقابله با این گروه فاسد همه حق در یک جبهه بودند و از آنجا این انتهاء جای نشاط دارد که باخت داعش به معنا باخت ابرقدرت های اروپایی و آمریکایی هست.

سراج تاکید کرد: اینکه بعضی رسانه ها اظهار می کنند ایالات متحده در برتری داعش شریک بودند دروغ محض و دروغ هست و اتفاقا آن قسمتی از داعش که از صحنه فرار کردند مورد پشتیبانی ایالات متحده می باشند و از آنها بر ای توطئه ای تازه بهره خواهد گرفت.

امام جمعه ی موقت ایلام با اشاره به عزیمت مقام معظم رهبری به منطقه های زلزلزله زده ی استان کرمانشاه اظهار کرد: پیام این عزیمت و حضور ایشان در چادرهای مردم این هست که نباید مبحث زلزله را سیاسی کرد و در شرطهای که مردم زیر آورار می باشند نباید فعلا دنبال مقصر گشت، لکن ضروری هست بعد از آرامش مردم این مباحث را عالمانه ارزیابی کرد.

امام جمعه ی موقت ایلام تاکید کرد: بسیج نشان داده هست که معنا اقتصاد مقاومتی را فهم کرده و با کم بودن ابزارها فعالیت های مقاومت را انجام داده هست و توقع می رود شاهد ورود بسیج به مباحث فرهنگی و نقش آفرینی این شجره ی طیبه در محیط مجاری باشیم.

وی در ادامه به سالروز شهید شدن امام حسن عسگری(ع) و شروع ولایت امام زمان(عج) اشاره کرد و اظهار کرد: کتاب «روزگار رهایی» کتاب شایستهی در نشان دادن عصر ظهور هست.

امام جمعه موقت ایلام با اظهار اینکه ائمه به طور مستمر بر مشی اجتماعی پیروان خود تاکید داشته اند، اظهار کرد: امام حسن عسگری در این زمینه می فرمایند: «یکی از چیزهایی که پشت آدم را می شکند این هست که اگر فردی کار مطلوبی را از همسایه نگاه کند پنهان کند و اگر کار نامطلوبی نگاه کند آن را اشکار نماید.»

انتهای پیام

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار