کد خبر ۵۹۴۲۲۵ ۲۲ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲

امام جمعه کرج: برتری جبهه پایداری و باخت داعش حاصل یکپارچگی مسلمانان است

کرج - ایرنا - نماینده اما فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج عنوان کرد که برتری جبهه پایداری با تکفیری ها و باخت داعش در عراق و سوریه بار دیگر وحدت مسلمین را در دفاع از اسلام به ارائه گذاشت، زیرا عامل این برتری یکپارچگی مسلمین بود.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایرنا، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج، اضافه کرد: این برتری بزرگ باعث گردید تا کشور سوریه پس از 6 سال و عراق بعد از سه سال از نبرد و خونریزی کفار و داعشی ها خلاصی پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه این برتری بزرگ حاصل رهنمودهای رهبری، مرجعیت و رزمندگان جهان اسلام هست، اظهار کرد: تجمع تمام نیروهای مسلمان در جهان و سازماندهی قوی از طریق فرمانده سپاه قدس ایران باعث گردید روند تکفیری با باخت مواجه شده و پایداری پیروز گردید.
وی اهتمام کرد: این برتری علاوه بر این حاصل ایثارگری شهدا مدافع حرم و تبعیت از ولایت هست که ضروری هست مدیران البرز برای این برتری مراسم باشکوهی دریافت کنند تا در آن از خانواده معظم شهدا مدافع حرم، رزمندگان و مجروحان جبهه پایداری در این استان به پاس ایثار و حماسه اشان تجلیل کنند.
خطیب جمعه کرج با اظهار اینکه با برتری جبهه پایداری پرونده داعش در منطقه خاورمیانه بسته شده هست، متذکر گردید: ولی با بسته شدن این پرونده منطقه وارد مرحله تازهی شده هست که ضروری هست با بصیرت و هوشیاری از خط پایداری پاسداری کرد، زیرا توطئه های استکبار بر علیه مسلمین جهان بویژه ایران انتهاءی ندارد.
خطیب نماز جمعه کرج اضافه کرد: ضروری هست یادمان نرود که دشمن داریم و مردم استان البرز هفتگی در نماز جمعه با سردادن شعار فوت بر ایالات متحده متذکری می کنند که ایالات متحده دشمن ما هست.


** شهید شدن امام حسن عسگری
** شهید شدن امام حسن عسگرینماینده ولی فقیه در استان البرز اظهار کرد: امام حسن عسگری (ع) در سن 28 سالگی به شهید شدن رسید. وی 6 سال آخر عمرشان امامت کردند و در مرحله این امام بود که شبکه تشکیلات قوی از شیعیان به اوج خود رسید.
..
** سالروز ایجاد بسیج

** سالروز ایجاد بسیجامام جمعه کرج به 5 آذر سالروز ایجاد بسیج به دستور حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و اضافه کرد: این نیروی از جانب مردم بعد از برتری انقلاب اسلامی تشکیل گردید تا در هر وقت و شرطهای مردم مدافع انقلاب و اسلام باشند و در کارها متفاوت جامعه برطبق لزوم وارد میدان گردند و امنیت ایجاد می کنند.

وی با اظهار اینکه نخستین نیروهایی که بلافاصله پس از زلزله موخر در کشور رخ داد همین نیروهای از جانب مردم بسیجی بودند که در صحنه حضور پیدا کردند تا به مردم خدمات ضروری را عرضه دهند.
امام جمعه کرج اهتمام کرد: امروز یکی از وظیفه ها ارزشمند بسیج هدایت نسل تازه و بسط و توسیع فضایل معنوی در جامعه هست.
** روز نیروی دریایی
برتری در عراق و سوریه نیز حاصل الگوگیری از بسیج ایران هست و با این تشکیلات بود که به برتری آمدند.
** پشتیبانی از لطمه دیدگان زلزله
** روز نیروی دریاییخطیب نماز جمعه کرج به 7 آذر روز نیروی دریایی پرداخت و اظهار کرد: این نیروی خدوم نیز در دفاع و امنیت کشور نقش ارزشمند دارد که این روز را به تمام نیروهای جان بر کف آن تبریک می گوئیم.امام جمعه کرج اظهار کرد: در البرز به طور مستمر بر بکار گیری نیروی جایی، متخصص و سالم برای پست ها در دستگاه های اعمالی تاکید می کنیم، زیرا این استان احتیاج به چنین نیروهایی دارد.
خطیب نماز جمعه کرج در خطبه اول نماز جمعه به 28 گناه زبان اشاره کرد و اضافه کرد: با تهمت زدن به شخصیت و منزلت اجتماعی بقیه لطمه نزنیم و از زبان خود نگهدارى کنیم.

2819/1535خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاری

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار