کد خبر ۵۹۴۲۲۳ ۳۴ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد:

نیاز فوری و کلیدی زلزله زدگان کانکس هست/ حاج قاسم؛ صاحب اشتر زمان

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه کرمانشاه عنوان کرد: احتیاج فوری و کلیدی زلزله زدگان استان، کانکس هست که امید داریم بصورت انبوه و به سرعت تامین و پخش گردد تا ناچیزی از درد مردم کم گردد.


او با اشاره به عزیمت رهبر معظم انقلاب به منطقه های زلزله زده استان کرمانشاه عنوان کرد: رهبر انقلاب در روند بازدید از منطقه های زلزله زده فرمودند که از وضع حال حاضر مردم خیالم راحت نیست و دغدغه خاطر دارم.
به گفته آیت الله علما، این عزیمت و سخنان رهبر انقلاب پر وزنی وظیفه متولیان را 2 برابر کرد و مسئولان ضروری هست تلاش های خود را برای خدمت رسانی به زلزله زده ها مضاعف کنند.

هم حالا هزاران خانوار هفت شهرستان غربی استان کرمانشاه به دلیل واقع شدن زلزله 7.3
صبح جمعه معاون عمرانی استانداری کرمانشاه به ایرنا عنوان کرد که سپاه، پخش کانکس در روستاهای زلزله زده را شروع کرده ولی این کار در منطقه های شهری پس از بررسی فنی واحدهای خسارت دیده انجام می شود.

**حاج قاسم؛ صاحب اشتر زمان
**حاج قاسم؛ صاحب اشتر زمانامام جمعه کرمانشاه در قسمت دیگری از سخنانش به نابود شدن داعش اشاره کرد و عنوان کرد: این باخت برتری جبهه پایداری و اسلام بود که در دستاورد تلاش های رزمندگان جبهه پایداری و در رأس آنان حاج قاسم سلیمانی پژوهشگر گردید.آ

**عراق و سوریه به بسیج مستضعفین اقتدا کردند
**عراق و سوریه به بسیج مستضعفین اقتدا کردندبخش دیگری از سخنان امام جمعه کرمانشاه به بزرگداشت سالروز بسیج مستضعفین تعلق یافت و عنوان کرد به فرموده رهبر انقلاب بسیج مستضعفین یک مجموعه کارامد در مواقع ارزشمند و حساس بوده و نمادی از بسیج از جانب مردم هست.
به باور آیت الله علما تمام ملت ایران بسیجی می باشند و برآیند محیط کشور یک محیط انقلابی و بسیجی هست.
به گفته او، عراق و سوریه به بسیج مستضعفین ایران اقتدا و اقدام به تشکیل بسیج از جانب مردم کردند که دستاورد آن برتری در برابر داعش بود.
7444/8066 خبرنگار:عبدالله الماسی ** انتشاردهنده:علی مولوی

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار