کد خبر ۵۹۴۲۲۱ ۴۵ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
فرمانده سپاه پلدختر:

دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان تصریح شود

فرمانده سپاه پلدختر عنوان کرد: اعتبار ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان ضروری هست تصریح گردد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از پلدختر،به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از سرهنگ محمد محمودوند ظهر امروز در  یادواره شهدای دهاتی رنگین بان شهرستان پلدختر بیان داشت: برپایی یادواره شهدا با اهمیت ترین راهکار ترویج فرهنگ ایثار و شهید شدن در جامعه بویژه نسل جوان هست.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر بیان کرد: امنیت و ابهت امروز کشور مرهون خون شهداست و شهدای ما برای اعمال حق وحقیقت اسلام جنگیدند و امنیت و ابهت و آسایش امروز ما را شهدا با نثار جان و خون خود به وجود آوردند.

  وی با اشاره به اینکه ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان ضروری هست تصریح گردد گفته بود: جوانان نسل دوم و سوم انقلاب  ضروری هست بدانند تعهد به آرمان‌ها و اغراض شهیدان علت بیمه شدن انقلاب می‌شود؛ مهم‌ترین هدف برپایی یادواره‌های شهدا این هست که از شهدا الگو دریافت کنیم ودر راه شهدا قدم برداریم و یاد شهدا را به طور مستمر زنده نگه داریم .

سروان احسان زارع فرمانده حوزه پایداری بسیج سلمان فارسی نیز در این مراسم درکنار تقدیر از خانواده‌های شهدا و بسبجیان بیان داشت: یکی از اغراض ارزشمند برپایی یادواره‌های شهدا محافظت یاد و خاطره شهدا و جابه جایی فرهنگ ایثار وشهادت و رشادت‌های این شهدا به نسل‌های جوان هست.

 

برچسب ها :پلدختر
0

آخرین اخبار