کد خبر ۵۹۴۲۱۷ ۴۲ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸
فرمانده سپاه البرز:

حضور رهبر انقلاب در منطقه های زلزله زده امید را بین مردم زنده کرد

سردار مولایی در سخنرانی قبل از خطبه نماز جمعه کرج عنوان کرد: حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در منطقه های زلزله زده امید را بین مردم زنده کرد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار مهر، سردار یوسف مولایی در سخنرانی قبل از خطبه نماز جمعه کرج با اظهار اینکه مردم کشور بویژه شهروندان البرزی از دقیقه های نخست واقع شدن سانحه تلخ زلزله غرب کشور برای مساعدت به هموطنان خود شتافتند، اظهار داشت: سپاه پاسداران نیز از اولین دقیقه های این سانحه طبق وظیفه ها محوله و تقسیم بندی وظیفه ها وارد عمل گردید تا نسبت به مستقر کردن مردم زلزله زده اموری ضروری را انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در منطقه های زلزله زده امید را بین مردم زنده کرد، اضافه کرد: امید داریم با مساعدت های از جانب مردم بتوانیم کانکس های مستقر کردن زیادتری را برای زلزله زدگان آماده کنیم.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز با اشاره به اینکه عده ای از مصدومین زلزله غرب کشور در بیمارستان های البرز تحت معالجه می باشند و همراهان ان ها در کرج مستقر کردن داده شده اند، افزود: مردم، نهادها، دستگاه های اعمالی و ارگان ها در این سانحه مساعدت مطلوبی داشتند.

 

  وی با اظهار اینکه سپاه و بسیج نقش سازندگی در مورد برطرف محرومیت ها، دفاع، امنیت و تحقق اقتصاد پایداریی موردنظر مقام معظم رهبری را برعهده دارند، اظهار کرد: ۴ کانون فعالیت نظیر خدمات اجتماعی، اقتصاد پایداریی، احداث امنیت و محیط مجازی در فرمان کار سپاه استان واقع هست که با مساعدت مردم اعمالی می شود.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز اظهار کرد: در حوزه های متفاوت خدمات اجتماعی سال کنونی ده نقطه حاشیه نشین و کم بهره مند در استان البرز انتخاب شده تا همه اموری فرهنگی، اجتماعی، تعلیمی، ورزشی و غیره در ان منطقه های به اجرا در آید.

وی با اظهار اینکه در سال جاری دو دهستان شهرستان های نظرآباد و اشتهارد از طریق سپاه در قسمت های متفاوت بازسازی و بهسازی خواهد گردید، اضافه کرد: عملیات بزرگ فرهنگی و اقتصادی در استان به اجرا در می آید که سپاه در جهت انجام این طرح درصدد شکوفا کردن حجم و پتانسیل های مردمی خواهد بود.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفته بود: خدمات عمرانی، سازندگی در فرمان کار واقع هست که بنا داریم از حجم بسیج هنرمندان، بسیج جامعه دکتری و جامعه مهندسین در زمینه خدمت رسانی به مردم بهره مند شویم.

 

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار