کد خبر ۵۹۴۲۱۳ ۳۹ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
امام جمعه اصفهان:

ایران با باخت داعش پوزه ابرقدرت ها را به خاک مالید

امام جمعه اصفهان با اظهار اینکه با باخت داعش ایران پوزه ابرقدرت ها را به خاک مالید، اظهار کرد: ضروری هست از سردار سلیمانی که چه زیبا نامه ای به مقام معظم رهبری درج کردند تشکر کنیم، جواب رهبر معظم انقلاب نیز عزت و عظمت اسلام و انقلاب اسلامی را ارائه داد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آ

امام جمعه اصفهان با اشاره به انتهاء داعش و برتری جبهه پایداری اظهار کرد: این برتری از چند جهت زیاد عظیم هست، نخست اینکه آمریکایی‌ها عنوان می‌کردند جمع‌کردن داعش تا 30 سال به‌طول می‌انجامد، ولی بسیاری از منطقه های سوریه و عراق در کمتر از یکی دو سال پاک‌سازی گردید، این کاری با اعتبار بود.

وی با اظهار اینکه ایران پوزه ابرقدرت‌ها را به خاک مالید، اظهار کرد: ضروری هست از سردار سلیمانی که چه زیبا نامه‌ای به مقام معظم رهبری درج کردند تشکر کنیم، جواب رهبر انقلاب نیز عزت و عظمت اسلام و انقلاب اسلامی را ارائه داد.

آآیت‌الله طباطبایی نژاد با اشاره سخنرانی رهبر معظم انقلاب در ارتباط با عظمت بسیج اظهار کرد: بسیج یعنی مردم متدینی که کمر همت را بسته تا در برابر دشمنان بایستند، مردم و بسیج ضروری هست بیدار باشند تا دشمن لطمهی به کشور نزند، حتی حالا که داعش از میان رفته دشمن با شیوه دیگری وارد خواهد گردید.

وی افزود: به طور مستمر گفته‌ایم که سیاست‌های خارجی امام راحل و رهبر انقلاب سیاست‌هایی قرآنی هست، خداوند را ضروری هست بابت این نعمت و برتری بزرگ که به‌طور قطع علت توسعه اسلام و انقلاب خواهد گردید شکر بگوییم، ان‌شالله همان وعده رهبر انقلاب مبنی بر نابود شدن رژیم صهیونیستی تا 25 سال آینده نیز پژوهشگر خواهد گردید.

امام جمعه اصفهان با تبریک 5 آذر و سالروز فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفان اظهار کرد: جمعی از مومنان کمر همت را بسته‌اند تا مستضعفان را از نظر ضعف جسمی، پولی وغیره حمایت کنند، بسیج برای مستضعفان بوده و این از اموری عظیم امام راحل در اوائل انقلاب هست.

وی با تسلیت سالروز شهید شدن امام حسن عسگری (ع) گفته بود: امام حسن عسگری (ع) در همه عمر خود در تبعید بود ولی اشخاص بسیاری را تربیت کردند.

آ

امام جمعه اصفهان با اشاره به روایتی از امام صادق (ع) در مورد حب مال بیان  کرد: وی محبت مال و رئیس را به دو گرگ تشبیه کرده‌اند.

وی با اظهار اینکه همه دشمنی‌های دشمنان بر علیه اسلام متاثر از همین حب رئیس هست، اظهار کرد: عربستان سعودی از ایران می‌ترسد زیرا نگران هست روحیه ضد شاهنشاهی که در ایران وجود دارد به این کشور نیز سرایت کند و  افکار بلند انقلاب اسلامی در جهان صادر گردد.

آ

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار