کد خبر ۵۹۴۲۱۱ ۳۵ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷

شکستن حاکمیت داعشی ها به همت اندیشه بسیج محتمل شد

گروه سیاست و اقتصاد: سردار شاهوارپور با اظهار اینکه روند داعش از طریق ایالات متحده و بر علیه اندیشه انقلاب اسلامی احداث گردید، اظهار کرد: اگر پای تکفیری ها به داخل کشور کشیده می گردید آشکار نبود ما بتوانیم مبارزه کنیم ولی با حضور به هنگام و جانانه بسیجیان دلاور و تمام افرادی که در این حوزه وارد گردیدند، امروز شاهد شکستن دیوارهای حاکمیت داعشی ها هستیم؛ این امر به همت اندیشه بسیج و بسیجی بود و ضروری هست این اندیشه را پاس بداریم.

امام راحل هم با بکارگیری از این رویکرد برای حل مشکلات و معضلات ایران اسلامی فرمان بسیج را در سال 1358 داد.

وی با اظهار اینکه اغراض ارزشمند بسیج در حوزه امنیت و دفاع تشریح می شود، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس و مبارزه با روند گروهک های ملحدی که در آن روزها از طریق دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی مجهز کردن می گردیدند بسیج توانست در حوزه امنیت ارزشمند ترین اطلاعات را فراهم آورده و طومار آنان را درهم پیچد و در دوران دفاع مقدس نیز همین اتفاق افتاد.

شاهوارپور با اظهار اینکه اقدام بسیج در دوران دفاع مقدس بعنوان یک اقدام برجسته در تاریخ ملت ما ضبط و ثبت گردید، اضافه کرد:  ما همواره به این حمایت و دفاع جانانه افتخار می کنیم. آ آن چیزی که زیاد ارزشمند هست فرهنگ بسیج هست. امروز فرهنگ بسیج در عالم یک فرهنگ مخصوص و خاص جمهوری اسلامی ایران هست.

این به فرهنگ بسیجی برمی شود. فرهنگ بسیجی بعد از دوران دفاع مقدس با هدایت های حضرت امام خمینی(ره) پیشرفت پیدا کرد، امام راحل در برابر بدخواهان که می اظهار کردند احتیاجی به بسیج نداریم محکم ایستادند و بعد از این دوران با هدایت های مقام معظم رهبری بسیج در زمینه اغراضی که امام گرامی ترسیم فرمودند، ادامه یافت.

وی با اظهار اینکه یکی از شاخصه های ارزشمند بسیج گوش به فرمان ولی فقیه بودن هست، اظهار کرد: پیروی از رهبری اولویت اول بسیج هست. یکی از اموری زیاد ارزشمند بسیج در سال های موخر که مدنظر مقام معظم رهبری بود، ورود در حوزه محرومیت زدایی هست. رویکرد دیگر بسیج بعد از نبرد ورود در حوزه پژوهش و علم آموزی بود؛ بسیجیان ما در دانشگاه ها به طور مستمر در کوشش بودند سطوح علمی کشور را به درجات بالایی برسانند در دستاورد ابداعات و اختراعات در قسمت های متفاوت دکتری، صنعت و کشاورزی با سراغ گرفتن جوانان بسیجی ما موجب گردید کشور ما را به توانمندی بالایی از نظر علمی برسانند.

در این حوزه تراوشات تفکری بسیجی هست که توانست جمهوری اسلامی ایران را در حوزه دفاع به بازدارندگی اطمینان قسمت برساند. در حوزه دسترسی به علوم هسته ای روز دنیا بصورت صلح آمیز اموری تاثیرگذاری انجام گردید و با اندیشه بسیجیان به سطحی آمدیم که استکبار جهانی بشدت اظهار مخاطره کرد و تحریم هایی که پیش آمد به توانمندی های علمی ما برمی شود.

این به موضع بصیرتی و تعیین به هنگام بسیج برمی شود. »

»وی با اظهار اینکه روند داعش از طریق ایالات متحده و بر علیه اندیشه انقلاب اسلامی احداث شده هست، اظهار کرد: اگر پای تکفیری ها به داخل کشور کشیده می گردید آشکار نبود ما بتوانیم مبارزه کنیم ولی با حضور به هنگام و جانانه بسیجیان دلاور و تمام افرادی که در این حوزه وارد گردیدند امروز شاهد شکستن دیوارهای حاکمیت داعشی ها هستیم و این امر به همت اندیشه بسیج و بسیجی بود و ضروری هست این اندیشه را پاس بداریم.

شاهوارپور در انتهاء اظهار کرد: این کار عظیم جز با درایت های مقام معظم رهبری، نگاه ولایی ایشان، حمایت مردم و اندیشه بسیجی امکان پذیر نبود.

iqnakhouzestan@

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار