کد خبر ۵۹۴۱۷۹ ۱۶۰ بازدید انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷
آیت الله میرعمادی:

اراده بسیجی باعث باخت داعش در منطقه شد

گروه اجتماعی: نماینده اما فقیه در لرستان با اظهار این که اموری بسیج در دوران دفاع مقدس و سپس الگو بوده هست، گفت: برتری جبهه پایداری نیز به سبب حاکمیت اندیشه و فرهنگ بسیجی هست کمااینکه اندیشه و عزم بسیجی موجب باخت داعش گردید.

وی با اظهار این که دشمن داخلی آدم هوای نفس و شیطان بوده و دشمن خارجی ما استکبار جهانی هست، اهتمام کرد: برتری جبهه پایداری اسلامی بر داعش را تبریک می گوییم و از سردار سلیمانی به سبب این برتری تقدیر می کنیم.
آآیت الله میرعمادی با تاکید بر این که برتری بر داعش برطرف فتنه بزرگ از جهان اسلام بوده هست، دنبال کرد: داعش دست پرورده مثلث شوم ایالات متحده، عربستان و رژیم صهیونیستی بوده هست و هدفشان نیز ضربه زدن به جبهه پایداری هست.
نماینده اما فقیه در لرستان افزود: جبهه پایداری اسلامی روز به روز ضروری هست زیادتر قویتر کردن گردد تا دشمنان اسلام به اغراض خود نرسند.
امام جمعه خرم آباد افزود: داعش اندیشه وهابی داشت و با نبرد افزار آمریکایی به میدان آمد و صهیونیست ها نیز اطلاعات سیاسی، نظامی و نبرد افزار های در اختیارش می گذاشتند اما امروز داعش و اندیشه وهابی باخت خورده و جبهه پایداری پیروز شده هست.

وی افزود: ایالات متحده قصد داشت کشورهای اسلامی را تجزیه کند اما جبهه پایداری در برابرش ایستاد و به برتری هم رسید.
آآیت الله میرعمادی با اظهار این که اموری بسیج در دوران دفاع مقدس و سپس الگو بوده هست، اهتمام کرد: برتری جبهه پایداری نیز به سبب حاکمیت اندیشه و فرهنگ بسیجی هست کمااینکه اندیشه و عزم بسیجی موجب باخت داعش گردید.

0

آخرین اخبار