کد خبر ۵۹۳۷۳۸ ۳۳ بازدید انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۰
فرماندار بروجرد:

از اولویت های شهردار بروجرد، پرداخت حقوق معوق نیرو های شهرداری است

فرماندار بروجرد عنوان کرد: پرداخت حقوق معوق نیرو های شهرداری ازاولویت‎های کاری شهردار بروجرد هست.

 به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛  به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوانلرستان علی کورانی‎فر ظهر امروز در نشست تشخیص شهردار بروجرد در سالن نشست ها شورای اسلامی شهر اظهار کرد: پرداخت حقوق معوق نیرو‌های شهرداری یکی از اولویت‎های کاری پیش روی شهردار تازه هست.

وی با اشاره به نیرو‌های شهرداری بروجرد و خانواده‎های آنها در مضیقه به سر می‎برند، اظهار کرد: خدمت‎رسانی به افرادی که زبان دفاع از خود را ندارند، ضروری هست در اولویت و محور دقت مسئولان قرار گیرد.

فرماندار بروجرد اظهار کرد: شهردار تازه علاوه بر دقت به پرداخت حقوق معوق نیرو‌های این نهاد، ضروری هست کار‌های عمرانی را نیز در فرمان کار خود قرار دهد.

فرماندار بروجرد با قدردانی از زحمات غلام عباس یاراحمدی و فعالیت‎ها و خدمات وی در طرف سرپرست شهرداری بروجرد اظهار کرد: امروز و با اجماع نظر و توافق قطعی ۹ عضو شورای اسلامی شهر، امیر جاویدپور بعنوان شهردار انتخاب گردید.

کورانی‎فر اضافه کرد: از این پس ۹ عضو شورای شهردار، شهردار و فرماندار در قالب تیمی ۱۱ نفره با تمام توان در زمینه خدمت‎رسانی به مردم کوشش کرده و از تمام ظرفیت‎های برای این منظور بهره می‎بریم.

وی  اضافه کرد: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بروجرد ضروری هست با اعمال کار سامانهی، تیمی و همراه با برنامه و بکارگیری از تمام مسئولان این شهرستان در جهت پیشبرد اغراض کاری خود تأکید ورزند.

برچسب ها :بروجرد
0

آخرین اخبار