کد خبر ۵۹۳۷۳۶ ۲۵ بازدید انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۰

کارگران شهرداری بروجرد در توقع هشت ماه حقوق به تعویق افتاده/اولویت شهردار تازه،پرداخت خواسته ها کارگران

کارگران شهرداری بروجرد 8 ماه حقوق به تعویق افتاده دارند که تا به حال اقدامی بنیادی برای برطرف مشکلات پولی این اشخاص نشده ولی شهردار تازه بروجرد اولویت کاری خود را پرداخت حقوق کارگران اظهار کرده هست.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از  بازتاب بروجرد خبر حقوق به تعویق افتاده کارگران شهرداری بروجرد داستان تازهی نیست، مدتهاست این قشر از کارگران روزانه کار می کنند ولی سر ماه حقوق ندارند و مکررا و مکررا شرمنده فرزندان و خانواده می شوند.

 

کارگرانی که رنج و زحمت کار را به توقع دریافت حقوق تحمل می کنند ولی منحصرا شعار و وعده حقوق ها و پرداخت خواسته ها را می شوند و در زیادتر مواقع جیب کارگران شهرداری تهی هست.

 

در شورای چهارم مشکلات شهرداری بروجرد به بالاترین نقطه صعود کرد و قرض شهرداری به تهیه اجتماعی به 60 میلیارد و حقوق به تعویق افتاده کارگران به 8 ماه رسید و طرح هایی مثل بن های خرید و یا فروش املاک برای پرداخت حقوق های به تعویق افتاده  و دیگر برنامه ها هیچ یک راهکاری موفق برای برطرف این مشکلات پولی شهردار بروجرد نشد.

 

گرچه مکررا و مکررا کارگران برای دریافت حقوق های به تعویق افتاده خود دست به ایراد و جمع شدن زده اند تا شاید یک ماه حقوق برای آنان پرداخت گردد ولی مشکل حقوق های به تعویق افتاده کارگران بصورت تمام حل نشده و در فعلی کارگران شهرداری بروجرد 8 ماه حقوق به تعویق افتاده دارند.

 

 

ابتدا شورای شهر، یاراحمدی را بعنوان سرپرست شهرداری پذیرفت ولی به دلایلی برپایه نظر وزارت کشور قرار گردید شورا شهردار تازهی را انتخاب کند و در اقدامی امروز شورای شهر بروجرد با 9 رای قبول کننده "امیر جاوید پور " را بعنوان شهردار تازه پذیرفت.

 

 

"

 

وی افزود: با دقت به این که یکی از با اهمیت ترین مشکلات شهرداری بروجرد حقوق به تعویق افتاده کارگران شهرداری هست، شهردار تازه بروجرد اولویت خود را برای پرداخت خواسته ها کارگران قرار داده تا بتواند با برنامه ریزی مشکل معوقات کارگران را حل نماید.

 

 

 

برچسب ها :بروجرد
0

آخرین اخبار