کد خبر ۵۹۳۰۱۶ ۱۹۵ بازدید انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۴
بابایی اطلاع داد:

فعالیت موکب شهید شکارچی پلدختر در 3 حوزه مستقر کردن، پذیرایی و تولید محتوا

گروه اجتماعی: مسئول موکب شهید شکارچی پلدختر با تبیین به این که موکب شهید شکارچی پلدختر تا ۲۸ آبان ماه دایر هست، بیان کرد: این موکب در سه حوزه مستقر کردن، پذیرایی و تولید محتوا به زوار حسینی خدمت رسانی می کند.
احسان بابایی، مسئول موکب شهید شکارچی پلدختر در اظهار کرد وگو با خبرگزاری میان المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، اظهار کرد: موکب از جانب جامعه شهید شکارچی پلدختر برای خدمت به زوار حسینی کوشش خود را در دهاتی سراب حمام پلدختر شروع کرده هست.
وی اضافه کرد: موکب از جانب جامعه شهید شکارچی در انتهای جاده پلدختر به ایلام  و در دهستان سراب حمام پلدختر به عنوان تنها موکب مجوزدار از عتبات عالیات لرستان  کوشش خود را خلال روزهای سابق شروع کرده هست.
بابایی با تبیین به این که این موکب در سه حوزه مستقر کردن، پذیرایی و تولید محتوا به زوار حسینی خدمت رسانی می کند، اضافه کرد: موکب شهید شکارچی سه سال هست که به زوار خدمات عرضه می دهد که سال سابق در دوران ۳۵ روز کوشش خود به شش هزار نفر از زوار اربعین حسینی خدمت عرضه داده هست.
مسول موکب شهید شکارچی پلدختر عنوان کرد: پذیرایی این موکب به شکل شبانه روزی هست و احتیاج به مساعدت های از جانب جامعه و مشارکت مدیران پلدختر دارد
مسول موکب شهید شکارچی پلدختر عنوان کرد: پذیرایی این موکب به شکل شبانه روزی هست و احتیاج به مساعدت های از جانب جامعه و مشارکت مدیران پلدختر دارد وی با تبیین به خدمات عرضه شده به زوار حسینی اظهار کرد: علاوه بر پذیرایی و مستقر کردن زوار در مقدمه تولید محتوا بروشور اربعین حسینی زندگانی نامه شهدای شاخصه و علمای دهاتی سراب حمام و پلدختر در میان زوار پخش می گردد.
بابایی با اظهار این که موکب شهید شکارچی در پنج کیلومتری شهر پلدختر واقع هست، اظهارکرد: برای هدایت زوار به طرف موکب در سه مسیری به طرف دره شهر تا دهستان سراب حمام بنرهایی زده شده تا زوار را به طرف موکب هدایت کند.مسئول موکب شهید شکارچی پلدختر اظهار کرد: از اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی و بخشدار پلدختر  و خانواده شهید شکارچی که مشارکت مطلوبی با ما داشتند نهایت قدرانی را دارم.
برچسب ها :پلدختر پلدختر
0

آخرین اخبار