کد خبر ۵۹۰۸۲۴ ۹۷ بازدید انتشار : ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۶

امینی: نمایندگان در مورد وزرای پیشنهادی مستقل تصمیم می‌گیرند

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت که نمایندگان با شنیدن اظهارنظرهای مختلف راجع به وزرای پیشنهادی نهایتاً در رأی خود به صورت مستقل تصمیم می‌گیرند.

سلام امینی با حضور در غرفه ایسنا در بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگویی اظهار کرد: دفاع وزرای پیشنهادی در مجلس و همچنین دفاع رئیس‌جمهور از برنامه وزرا در رأی‌آوری آنها بسیار اهمیت دارد. نمایندگان بدهکار کسی نیستند و اگر ببینند کسی توان و دانش کافی را دارد و بر اوضاع مسلط است، به او رأی می‌دهند. ما نظرات مخالف و موافق را در مورد وزرای پیشنهادی می‌شنویم اما نهایتا به صورت مستقل تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

وی افزود: آقای دکتر اردکانیان چند روز گذشته در کمیسیون انرژی برنامه‌های خود را تشریح کرد و به سوالات نمایندگان کمیسیون پاسخ داد. در مجموع به نظر می‌رسد ایشان فرد مدیری است که به مدیریت کلان اشراف دارد و می‌تواند این وزارتخانه را بچرخاند. نظر کمیسیون انرژی درباره ایشان مثبت است و فضای مجلس هم با ایشان همراه است.

نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان این که برخی نمایندگان همچنان درباره وزیر پیشنهادی علوم ابهاماتی دارند، گفت: نمایندگان اظهارات مختلف را خواهند شنید اما نهایتاً در تصمیم‌گیری مستقل عمل می‌کنند. فراکسیون‌های مجلس هم فردا صبح درباره وزرای پیشنهادی به جمع‌بندی نهایی خواهند رسید.

انتهای پیام

0

آخرین اخبار