کد خبر ۵۸۴۵۰۳ ۱۸ بازدید انتشار : ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵
به همت مرکز بسیج صدا و سیما صورت می‌گیرد:

مجری «جیوگی» برنامه جدید می‌سازد/ «سختانه» با گفت‌وگوهای چالشی می‌آید

برنامه تلویزیونی «سختانه» با اجرا و سردبیری میلاد دخانچی در حال تولید است و به زودی برای پخش به قاب تلویزیون می آید.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری فارس، ساختار این برنامه تلویزیونی در قالب گفت‌وگوی سخت (hard talk) بوده و در آن شاهد گفتگوهای صریح و چالشی با چهره های مطرح فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور از اندیشه های مختلف پیرامون مناقشات فکری و مسائل داغ افکارعمومیِ جامعه ایرانی هستیم.

در ایده یابی و طراحی برنامه «سختانه» که از سال گذشته در مرکز بسیج رسانه ملی آغاز گردید کوشش شده است در دو بعد هم به مسائل انضمامی جامعه و هم به مسائل اندیشه ای و انتزاعی پرداخته شود. فاز پژوهشی سختانه از اردیبهشت ماه امسال شروع شد و فاز تولیدی این برنامه نیز از مرداد ماه سال جاری در حال انجام است.

 

تاکنون شش قسمت از برنامه سختانه تولید شده است و تحقیق و طراحی برای تولید 20 قسمت دیگر این گفتگو ها در حال انجام است. میلاد دخانچی در این گفتگو ها تاکنون با چهره هایی همچون حسین الله کرم، ابراهیم فیاض، حسین دهباشی، شهریار زرشناس و سروش دباغ به گفتگوی سخت، صریح و چالشی پیرامون افکار و اندیشه ها و همچنین عملکرد آنان در چارچوب مناقشات فکری و مسائل داغ افکار عمومی جامعه ایرانی می پردازد.

 

«سختانه» یک واژه اصیل ایرانی است که در فرهنگ لغت دهخدا به معنای گفتگوی سخت و رودررو می باشد. مجری در این برنامه نماینده افکار عمومی بوده و سختانه به دنبال برنده یا بازنده شدن نیست.

 

برنامه «سختانه» با اجرا و سردبیری میلاد دخانچی کاری از گروه برنامه های تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی است که پخش آن به زودی از قاب تلویزیون آغاز می شود.

0

آخرین اخبار