کد خبر ۵۷۳ ۲۳۲ بازدید انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۵۷

رئيس جديد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بروجرد معرفي شد

در حکمي از سوي مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان لرستان، رضا ترابي گودرزي به عنوان رئيس جديد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بروجرد معرفي شد.

به گزارش هنا نیوز ، معاون هنري و فرهنگي مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي لرستان در آيين توديع و معارفه رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بروجرد گفت: خدمت در نظام جمهوري اسلامي و پايبندي به ارزش هاي اين نظام بويژه در حوزه فرهنگ باعث افتخار است.
ماشاء اله امان الهي بهاروند با اشاره به جايگاه فرهنگي شهرستان بروجرد اظهار کرد: بروجرد شهر فرزانگان و فرهيختگان داراي سابقه فرهنگي طولاني است و مي توان اين ويژگي را در تمام سطوح اين شهرستان مشاهده کرد.
وي افزود: تفاهم و همکاري معنوي و فرهنگي در اداره بروجرد نشات گرفته از آثار، ميراث و تاريخ فرهنگي اين شهرستان است. 
وي با اشاره به وجود مشکلات مالي و اقتصادي در سطح استان لرستان و شهرستان بروجرد گفت: به رغم وجود اين مشکلات بايد تمام تلاش خود را براي ارتقاي سطح فرهنگي جامعه به کار گيريم.
معاون هنري و فرهنگي مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي لرستان افزود: مديري که بتواند در اين فضا و شرايط مجموعه خود را مديريت و با ساير سازمان ها مشارکت کند مديري ارزشمند است.
وي اظهار کرد: نادر ارجمندي در مدت چهار سال مسووليت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بروجرد به عنوان يک نيروي ارزشي، توانمند و ايثارگر در نهايت خلوص، منش و اخلاق پسنديده الگويي براي تمام همکاران بود ولي تغيير و تحول امري طبيعي و موجب ارتقاي سطح فعاليت ها مي شود. 

اخبار مرتبط :
0

آخرین اخبار