کد خبر ۵۶۲ ۱۹۶ بازدید انتشار : ۷ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۲
شهردار خرم آباد

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در امر تنظیف شهر موثر و کارآمد است

شهردارخرم آباد گفت: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در امر تنظیف شهر بسیار موثر و کارآمد است.

به گزارش هنانیوز به نقل از موج ،همزمان با فرا رسيدن هشتمين روز از ماه مبارک رمضان شهرداري خرم آباد در راستاي ارتقاء توان خدمات شهري در بخش تنظيف و رفت وروب با مشارکت بخش خصوصي اقدام به جذب 150 نيروي زبده و آموزش ديده همچنين 9دستگاه خودروي پرس زباله، يک عدد جارو مکانيزه يک عدد بلوار شور مکانيزه و يک عدد واتر جت کرد.
در آيين آغاز بکار نيروي بخش خصوصي در واحد خدمات شهري که در محل شهرداري منطقه سه برگزار شد، شهردار خرم آباد با اعلام حمايت از واگذاري فعاليتها به بخش خصوصي گفت: تجربه شهرنشيني ثابت کرده است که استفاده از ظرفيت بخض خصوصي در امر تنظيف شهر بسيار موثر و کارآمد است و انشا اله با آغاز بکار بخش خصوصي در مناطق مختلف شهرداري شاهد محيطي زيبا و تميز خواهيم بود.
يحيي عيدي بيرانوند با اشاره به سهم شهروندان در کمک به مديريت شهر ي در ايجاد محيطي شاداب و پويا افزود : اگر مردم عوارض خود را پرداخت کنند شهر اوضاع آن بهتر خواهد شد وشهري که داراي نظافت خوب ونظم خوب باشد سرمايه گذاري در آن افزايش خواهد يافت.
شهردار خرم آباد افزود: ما دست ياري به سمت همه شهروندان وبخصوص اصحاب رسانه دراز مي کنيم و از همه مي خواهيم به مديريت شهري کمک نمايند تا بتوانيم با ارايه خدمات بهتر و بيشتر در ساختن شهري آباد موفق باشيم.
عيدي بيرانوند گفت: عدم همکاري مردم با شهرداري در زمينه جمع آوري زباله هزينه هاي مضاعفي را به شهرداري تحميل نموده است که در صورت همياري مردم اين هزينه ها کاهش چشمگير خواهد يافت.
وي با تشکر از آقاي پازوکي پيمانکار بخش خصوصي افزود : ما در زمينه پرداخت حقوق پرسنل خدمات شهري تمام توان و امکانات خود را بکرا مي گيريم تا انشا اله با ياري همديگر شاهد شهري آباد وخرم باشيم. -

اخبار مرتبط :
0

آخرین اخبار