کد خبر ۵۵۳ ۲۸۴ بازدید انتشار : ۶ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۴
شهردار مومن آباد

منتظر اعتبارت نمانده ایم / زمان را از دست نمی دهیم

شهردار مومن آباد در خصوص امور عمرانی و فرهنگی شهر مومن آباد به خبرنگار هنانیوز گفت: بدون فوت وقت و صرف نظر از رسیدن اعتبارات عمرانی و فرهنگی در سال 94 پروژه های شهر را پیش می بریم.

احسان درویشی در ادامه گفت: این شهرداری، علیرغم دریافت نکردن هیچ اعتباری در سال جدید، به منظور استفاده از زمان موجود، پروژه های ناتمام سال های قبل و طرح های جدید خود را پیش می برد و بنا ندارد به واسطه ی جذب نشدن اعتبارات عمرانی و فرهنگی دست روی دست گذاشته و زمان را از دست دهد.

این در حالی است که حساب های این شهرداری خالی بوده و تنها مبلغی نزدیک به دو میلیون تومان در حساب درآمدی این اداره می باشد. ناگفته نماند، منهای امور جاری که برای انجام آنها بر رابطه های دوستانه با منابع مصالح تکیه کرده ایم، شهرداری هیچ گونه بدهی نداشته و حقوق و مزایای پرسنل این اداره اعم از رسمی، پیمانی و حجمی تا این لحظه به موقع پرداخت شده است.

درویشی در پاسخ به این پرسش که چرا برای جذب اعتبار لازم تلاشی نمی کنید و با حساب خالی به کار ادامه می دهید پاسخ داد؛ البته این تنها مشکل شهرداری ما نیست و تقریبا هیچ کدام از شهرداری های استان، اعتباری به حسابشان واریز نشده و همه منتظر اعطای اعتبارات هستیم، اما این قضیه باعث نشده که ما کارهای پیش رو را رها و منتظر رسیدن اعتبار باشیم. بلکه تا جایی که می توانیم، چه با تکیه بر نیروهای انسانی موجود و چه با تهیه ی ابزار و مواد لازم از طرف حساب هایی که با اعتماد به این شهرداری، مایحتاج فیزیکی ما را فراهم می کنند، پروژه های خود را با سرعتی مناسب پیش برده و چند طرح همزمان را در دستور کار و اجرا قرار داده ایم که به لطف خدا تا اینجای کار راضی کننده بوده است.

اخبار مرتبط :
2
0
مسعود دوستی ۸ تیر ۱۳۹۴

دست مریزاد بر شما جناب مهندس درویشی ، واقعا اینجانب از اهالی این شهر و روزانه کارهای شما را رسد میکنم باید از شما تشکر نمود ، واقعا تلاش شما به وضوح در سطح شهر نمایان است ، فقط بحث زیر گذر ورودی شهر که 90 درصد آن نیز انجام شده رو تسریع ببخشید که ما اهالی بتوانیم از وجود این زیرگذر هرچه سریعتربهره ببریم.

پاسخ
0
علی دوست رضایی فرد ۹ تیر ۱۳۹۴

سلام بر شهردار جوان و خوش فکر مومن آباد بنده از نزدیک پروژه های اجرایی شما را دیدم ،انصافا" عالی لود
دست مریزاد خداقوت

پاسخ

آخرین اخبار