کد خبر ۵۳۸۲۹۳ ۵۷ بازدید انتشار : ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۱
در دیدار با مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی؛

مذاکره استاندار برای بهره مندی فرودگاه یاسوج ازهواپیماهای برجامی

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای بهره مندی فرودگاه یاسوج از هواپیماهای پسابرجامی با مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران دیدار و مذاکره کرد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری استان، علی محمد احمدی در این دیدار گفت: پروازهای فرودگاه یاسوج رضایت‌بخش و جوابگوی نیاز استان نیست.

احمدی اظهار کرد: توسعه متوازن، رونق صنعت توریسم و گردشگری با محوریت توسعه فرودگاه و افزایش پروازها در دستور کار ما قرار گرفته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت‌های استان در بحث گردشگری، صنعت و معادن، گفت: با توجه به ظرفیت فرودگاه یاسوج برقراری پروازهای بیشتر در این فرودگاه ضرورت دارد.

وی افزود: با توجه به امکانات و زیرساخت‌های فراهم شده و در دست اقدام در مجموعه فرودگاه یاسوج، هم اکنون آمار پروازهای فعلی رضایت بخش و جوابگوی نیاز استان نیست و نسل جدید هواپیماهای پسابرجامی «هما» می‌تواند راهگشای توسعه حمل و نقل هوایی این استان باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال‌های اخیر تحولات خوبی در توسعه فرودگاه یاسوج انجام گرفته است که ما از مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران برای بازدید از استان، ظرفیت و امکانات فرودگاه یاسوج دعوت می‌کنیم.

وی افزود: بنا بر توافق به عمل آمده به زودی جلسات کارشناسی برای افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش، مدیرعامل هواپیمایی ایران (هما) اظهار امیدواری کرد که زمینه سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد فراهم شود.

0

آخرین اخبار