کد خبر ۵۳۵ ۲۳۴ بازدید انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۱

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان: تحلیل درستی از ایثار و شهادت برای نسل جوان صورت گیرد

مدیرکل بنیاد شهید لرستان گفت: دشمن تلاش دارد نسل جوان ما را از اسلام ناب، دین و فرهنگ ایثار و شهادت تهی کند و ما باید تمام سعی خود را به‌کار ببریم که قدرت تجزیه و تحلیل درستی داشته باشیم تا بتوانیم از فرهنگ ایثار و شهادت دفاع کنیم.

 

به گزارش هنانیوز به نقل ایکنا، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در اردوی یک‎روزه ویژه همسران شاهد شهرستان خرم‎آباد، گفت: همسران شهدا اسطوره‎های صبر و مقاومت هستند که مورد تجلیل رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری هستند.

وی اظهار کرد: شهدا روزی‎خواران خداوند هستند، کسانی‎که علمای بزرگ نیز به مقامشان غبطه می‎خورند و انبیا نیز به مقام آنان تعظیم می‎کنند.
مراد روشنی  تصریح کرد: شهدا از ما که میراث‎داران شهدا هستیم انتظار دارند ادامه‎ دهنده راهشان باشیم و شما با حفظ حجاب خود که مورد وصیت شهدا است در مسیر شهدا حرکت می‎کنید.
روشنی با توجه به هجمه‎های فرهنگی دشمن علیه ایران، بیان کرد: دشمن از زمان جنگ تاکنون برای ضربه زدن به ایران برنامه‎ریزی کرده و همچنان دست‎بردار نیست.

وی گفت: آن زمان با تحمیل جنگ و در زمان حال با ایجاد گروه‎های تکفیری داعش، القاعده و... به مقابله با ایران اسلامی پرداخته و هدف آن نسل جوان ماست که محتوای آنان را از اسلام ناب، دین و فرهنگ ایثار و شهادت تهی کند و ما باید تمام سعی خود را به‌کار ببریم که قدرت تجزیه و تحلیل درستی داشته باشیم تا بتوانیم از فرهنگ ایثار و شهادت دفاع کنیم.

اخبار مرتبط :
0

آخرین اخبار