کد خبر ۴۹۳ ۳۰۷ بازدید انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۱

نامه سرگشاده ورزشکاران به مسئولین/خواسته ورزشکاران به سخره گرفته می شود!!

آیا بخش کاکاوند از توابع شهرستان دلفان و از تقسیمات استان لرستان نیست؟ پس چرا مسئولین خواسته های ما را به سخره میگیرند!!!

به گزارش هنانیوز به نقل سایت نسیم دلفان، علی کرمپور مدیر مجتمع ورزشی بخش کاکاوند با ارسال نامه ای سرگشاده به سایت نسیم دلفان ، مسئولین شهرستان دلفان و استان لرستان را خطاب قرار داده و نوشت:

با توجه به استعدادها و قهرمانان منطقه کاکاوند در میادین جهانی و آسیایی ( از جمله یونس امامی نایب قهرمان کشتی نوجوانان جهان دارنده مدال برنز آسیا که متاسفانه بدلیل عدم حمایت هم اکنون در تیم شهریار کرج کشتی میگیرد و همچنین فرهاد عزیزی در رشته دو صحرانوردی دارنده مقام چهارم آسیاکاپ آزاد ترکیه، و چندین قهرمان نامی دیگر) و همچنین وجود استعداهای متعدد با توجه به ساختار جسمانی جوانان که تقریبا اولین ملاک ورزشی میباشد و نیز پتانسیل فوق العاده ای که در این منطقه وجود دارد ولی متاسفانه مسئولین ورزش با بی اعتنایی به اظهارات و درخواستهای این جوانان که مکررا در رسانه ها جهت آگاهی منتشر می شود از حمایت و رسیدگی و فراهم نمودن امکانات ورزشی سر باز میزنند. دلیل این همه کم لطفی را نمیدانیم؟!

کجای این دنیا ۱۲۰ ورزشکار کشتی و رشته های رزمی با استقبال پرشور این جوانان قانع و محروم بر روی یک تشک ناقص وغیر استاندارد ورزش میکنند؟ این درحالی است که بعضی از مسولین شهرستان از این باشگاه دیدن کردند و قول رسیدگی به ما دادند ولی متاسفانه علف زیر قولشان سبز کرد!

چرا مسئولین هیچگونه عمل پیشگیرانه ای انجام نمیدهند ولی بعد از اتفاق افتادن حادثه ای به دنبال علاج آن به هر دری می زنند که نتیجه ی مطلوب و مثمر ثمری هر چند با هزینه های هنگفت واقع نمیشود؟؟

چرا باید جوانان این منطقه برای گذراندن اوقات فراغت خود به شهرهای همجوار رفت و آمد کنند که متاسفانه بعضا در سانحه ی تصادف جان خود را از دست بدهند خانواده هایی را داغدار وعزادار کنند? آیا مسولین مربوطه در قبال این گونه حوادث در پیشگاه خداوند پاسخی دارند؟؟

مگر ما هم از توابع شهرستان دلفان و از تقسیمات استان لرستان نیستیم، پس چرا مسئولین خواسته های ما را به سخره میگیرند؟؟

این منطقه جوانان رشید و سرداران غیوری را در هشت سال دفاع مقدس به این انقلاب هدیه کرد، لطفا به ورزش کاکاوند رسیدگی بفرمایید، چرا مسولین به فرمایشات قرآن، پیامبران، امامان وعلمای بزرگ دین اسلام که تاکید بر پیشگیری وعلاج قبل از واقعه دارد توجه خاصی ندارند اخیرا هم مقام معظم رهبری بر ورزش و سلامتی همگانی تاکید نمودند، ولی مسئولین بفکر فراهم نمودن بستر ورزشی در این منطقه نیستند ولی اگر یک جوان خدای ناکرده پا کج بگذارد همه آمر به معروف و ناهی از منکر میشوند اما الان کسی بدنبال خواستهای این جوانان نیست! جوانی که اوقات فراغتش را نتواند درمسیر صحیح هدایت کند، قطعا نتیجه خوبی نخواهد داشت، برای چندمین بار از مسولین عزیزو محترم درخواست رسیدگی و فراهم نمودن امکانات ورزشی در منطقه کاکاوند را داریم.

با سپاس و آرزوی موفقیت برای همه ی عزیزانی به ویژه بزرگانی که به هر نحوی ورزش کاکاوند را یاری می کنند.

علی کرمپور مدیر مجتمع ورزشی پوریای ولی بخش کاکاوند

اخبار مرتبط :
0

آخرین اخبار