کد خبر ۴۵۶ ۱۶۷۹ بازدید انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۶
گزارش تصویری تشریحی

دیدار کارکنان اداره محیط زیست کوهدشت با امام جمعه شهرستان بمانسبت هفته محیط زیست

ديدار پرسنل اداره حفاظت محيط زيست  شهرستان كوهدشت با امام جمعه  محترم شهرستان به مناسبت گراميداشت  هفته محيط زيست 

حجت الاسلام و المسلمين  طهماسبي در ديدار با رئيس و پرسنل اداره محيط زيست شهرستان كوهدشت  خواستار برخورد قاطع با آلوده كنندگان محيط زيست شد .

امام جمعه كوهدشت لزوم ايجاد و راه اندازي كارخانه كمپوست  زباله در شهرستان را خواستار توجه بيشتر مسئولين در اين زمينه دانست  .

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت در این دیدار گفت:  روز جهاني محیط زیست که امسال با شعار هفت میلیارد رویا ، یک سیاره ، با احتیاط مصرف کنیم نامگذاری شده است ، این اداره همواره در سعی و تلاش و در جهت تحقق اهداف سازمان حفاظت محیط زیست برنامه های متنوعی را در راستای تنویر افکار عمومی و معیارهای شاخص  زیست محیطی در سطح شهرستان نهادینه نموده است .

احمدی با بیان اینکه فرهنگسازی در زمینه محیط زیست نه تنها  سطح آگاهی مردم  را بالاتر می برد بلکه بهتر می توانند  از  آنها به نحو بهتری  استفاده نمایند .

رئیس اداره حفاظت محيط زيست كوهدشت  در ادامه افزود  به منظور کسب اخبار زیست محیطی و حفاظت هر چه بهتر از محیط زیست  شهرستان و اطلاعات مربوط به حضور شکارچیان  و همچنین بررسی شکایات  مردمی سامانه 1540 جهت پاسخگویی  به عنوان پل ارتباطی  بین مردم و محیط زیست  راه اندازی و فعال گردیده است.

اخبار مرتبط :
0

آخرین اخبار