کد خبر ۴۳۳ ۳۳۴ بازدید انتشار : ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۷

برنامه های دستگاههای لرستان برای تحقق شعار سال جمع آوری می شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت: در ستاد پیگیری و تحقق شعار سال ۱۳۹۴ برنامه هایی که با محوریت شعار سال است احصا خواهد شد.

به گزارش هنانیوز به تقل از خبرنگار مهر؛ حجت الاسلام سعید مهدوی امین بعدازظهر شنبه در اولین جلسه برنامه ریزی فرهنگی برای تحقق شعار سال ۱۳۹۴ اظهار داشت: سال گذشته تشکیل ستاد پیگیری و تحقق شعار سال یک اتفاق مبارک بود و این ستاد توفیقات خوبی به دست آورد.

وی همایش سبک زندگی اسلامی را نتیجه اقدامات ستاد پیگیری و تحقق شعار سال ۱۳۹۳ دانست و عنوان کرد: این ستاد در سال گذشته طرح های دستگاه ها را پیگیری و در تقویت طرح ها کمک می کرد و با همکاری و مشارکت یکدیگر ستادی منسجم را تشکیل داده بودند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان به رتبه کشوری ستاد پیگیری و تحقق شعار سال لرستان اشاره کرد و ادامه داد: اداره کل تبلیغات اسلامی دبیر این ستاد در استان بوده و طبق سال های گذشته اعضای این ستاد حدود ۲۵ دستگاه هستند که یا ۱۰۰درصد فرهنگی و یا به نوعی با مسائل فرهنگی مرتبط هستند.

حجت الاسلام مهدوی امین تصریح کرد: امسال باید هرچه سریعتر طرح ها و برنامه های دستگاه ها جمع آوری شده و با توجه به حساسیت امسال طرح ها و برنامه هایی که به شعار سال اختصاص دارند از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه باید از موازی کاری پرهیز شود، افزود: وحدت رویه باعث بهتر انجام شدن کارها شده و با توجه به محوریتی که در استان وجود دارد و در راس ستاد آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان قرار دارند امسال نیز کار خوب و منسجمی در خصوص تحقق شعار سال خواهیم داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه سال گذشته پنج دستگاه عضو دبیرخانه ستاد پیگیری و تحقق شعار سال بودند، یادآور شد: سازمان تبلیغات اسلامی، جهاد دانشگاهی، حوزه علمیه، آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی دستگاه های عضو دبیرخانه بودند که امسال نیز با رای اعضای ستاد تعویض یا بر آنها اضافه می شود.

حجت الاسلام مهدوی امین یادآور شد: در ارزیابی ها، طرح و برنامه هایی که در خصوص شعار سال باشد بیشتر مد نظر هستند.

وی به جلسات ستاد پیگیری و تحقق شعار سال اشاره و عنوان کرد: جلسات اصلی با حضور مدیران دستگاه ها و سایر جلسات هفتگی یا دوهفته یک بار با حضور نمایندگان دستگاه ها برگزار می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان تاکید کرد: دستگاه ها یک نماینده ثابت برای حضور در جلسات انتخاب کنند که در جریان برنامه ها قرار بگیرد تا مانند سال گذشته باعث ارائه گزارش ناقص نشود.

اخبار مرتبط :
0

آخرین اخبار